Koszmar jak z Darłowa powraca. Nie żyje nastolatka, trwa akcja służb

Koszmar jak z Darłowa powraca. Nie żyje nastolatka, trwa akcja służb

Darłowo i tragedia, która spotkała rodzinę z Sumielrzyc podczas wakacji pokazały, jak moment nieuwagi może doprowadzić do dramatycznych w skutkach wydarzeń. Wczoraj w Łebie przerażająca historia się powtórzyła. W nocy zmarła młoda kobieta, wciąż trwają poszukiwania 20-letniego mężczyzny.

Darłowo i historia trójki dzieci, które utonęły, wstrząsnęły całą Polską. Koszmar powraca. Wczorajszej nocy trójka młodych ludzi poszła na plażę, by wykąpać się w morzu. O 1:30 anonimowy przechodzień usłyszał niepokojące odgłosy tonącej dziewczyny. Uratował ją i natychmiast zawiadomił odpowiednie służby ratunkowe. Dziewczyna zeznała, że byli z nią również mężczyzna i kobieta. Policja, służba graniczna i straż pożarna zaczęły poszukiwania reszty przyjaciół. Sytuacja stawała się coraz bardziej dramatyczna, bo warunki pogodowe pogarszały się z godziny na godzinę.

Darłowo powraca! Czy udało się uratować trójkę przyjaciół z Łeby?

Niestety, zaginioną kobietę wyłowiono z morza martwą. Poszukiwania 20-letniego mężczyzny trwały aż do 4:00 nad ranem. Zostały jednak przerwane z przyczyn zmieniającej się, niekorzystnej pogody. Służby zapowiedziały wznowienie działań tak szybko jak to możliwe. Czy zważywszy na upływ czasu, mężczyzna ma szansę na ratunek? Cała Polska była w szoku, gdy pojawiały się informacje o rodzinie z Sumielrzyc, która wybrała się na urlop nad polskie morze. To właśnie przez nieuwagę opiekunów, troje dzieci oddaliło się i weszło do morza. Po kilku minutach woda wciągnęła je do wody, nie pozostawiając żadnych szans na ratunek. Dramatyczna historia trójki rodzeństwa z Darłowa obudziła debatę publiczną nad tym, w jaki sposób Polacy zachowują się nad wodą. Ratownicy wymieniali nieuwagę, rozkojarzenie z powodu alkoholu, czy zrzucanie winy na służby. Podkreślali także, że człowiek, który traci uwagę w starciu z żywiołem, nie ma żadnych szans. Przyjaciele z Łeby weszli do morza przy falochronie, gdzie często pojawiały się wiry. Policja, przyczyną tragedii wskazała złe warunki pogodowe.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Makabryczne wyznania w DDTVN. Polacy dopuszczają do śmierci setek dzieci
  2. Była inspiracją dla milionów. Nie żyje, straszna śmierć gwiazdy
  3. Dzisiejsza okładka Faktu wywołała burzę. Obrzydliwy tekst o śmierci Millera
Następny artykuł