Koszmar gwiazdora disco polo! Brutalnie ZAMORDOWALI członka jego rodziny

Koszmar gwiazdora disco polo! Brutalnie ZAMORDOWALI członka jego rodziny Źródło: youtube.com/DiscoHitFestival

Życie znanego artysty disco polo często jest usłane różami. Popularność, pieniądze i życie na wysokim poziomie to marzenie wielu osób aspirujących do miana gwiazd. Niestety, zdarzają się scenariusze, w których sielanka zostaje brutalnie przerwana.

Jeden z największych gwiazdorów sceny disco polo przeszedł właśnie przez nieprawdopodobny dramat. Fani nie mogli uwierzyć, kiedy z jego strony wyszły pierwsze informacje dotyczące zbrodni, która rozerwała jego rodzinę.

Potworna zbrodnia. Gwiazdor disco polo w żałobie

Rajmund Strok jest autorem takich hitów jak "Pragnienie", "Nikt tak nie całuje" czy "Otrzyj łzy". Ostatnie miesiące były dla niego jak z bajki. Rosnąca popularność zbiegła się z narodzinami jego drugiego syna. W związku z powiększeniem się rodziny, muzyk postanowił przeprowadzić się do większego domu. To właśnie niedługo po przeprowadzce doszło do prawdziwej tragedii. Artysta umieścił w sieci szokującą informację. Nieznany sprawca zastrzelił jego ukochanego psa, Majlo. Zwierzak zawsze był traktowany na równi z innymi członkami rodziny, a najbliżsi muzyka strasznie odczuli tą bestialską zbrodnię. - Sprawę prowadzi Prokuratura z Mysłowic woj. Sląskie. Proszę o udostępnienie, oraz podesłanie linka z postem fundacjom które zainteresowały by się sprawą. W zamian, każdą uzykaną złotówkę pozyskaną przez Majla przekaże na daną fundację. Proszę pisać na Priv. Z góry dziękuję. Majlo - napisał Rajmund Strok na swoim profilu facebookowym. Pies był bardzo ważny w życiu rodziny gwiazdora disco polo. Na swoim koncie miał występy w teledyskach, ale to jego wielka empatia pozwoliła zaskarbić sobie serca domowników. - Był z nami cztery lata, pilnował mojego synka, gdy spał - wspomina muzyk.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Z każdej strony napłynęły wyrazy współczucia i chęci pomocy w odnalezieniu sprawcy całego zdarzenia. - Majlo odszedł wczoraj. Znaleziono go na ulicy Kasprowicza w Mysłowicach około godziny 14:30 kilka minut po zgonie... (...) Sprawa jest w toku... Sprawca tej nieszczęśliwej sytuacji musi ponieść jak najwyższą karę! Niestety są wśród nas bestie i mordercy psiaków...! Nagroda dla osoby która pomoże znaleźć sprawcę. PROSZĘ UDOSTĘPNIAĆ! - napisała na swoim Facebooku przyjaciółka artysty. Na ten moment nie odnaleziono jeszcze osoby, która miała się dopuścić strzelania do uroczego psiaka. ZOBACZ TAKŻE
  1. Ile emerytury ma Beata Tyszkiewicz? Kwota jest SZOKUJĄCO MAŁA
  2. Na co zmarła Kora? PRZERAŻAJĄCA choroba zabija 140 000 kobiet rocznie
  3. Wychodzą na jaw wstrząsające kulisy rozstania Wieniawy i Królikowskiego. Dla fanów to szok 
  4. Tomasz Sekielski: Pochodzenie dziennikarza chcieli wykorzystać przeciwko niemu 
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana 
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News