„Bestialstwo” to słowo, które dobrze opisuje zachowanie 50-letniego Sylwestra R. wobec swojej 9-letniej córki. Kiedy mężczyźnie udało się wypędzić z domu własną żonę, jego dzieci zostały zdane na jego łaskę. Zboczeniec mógł wtedy realizować najskrytsze seksualne dewiacje.

Panią Annę udało się wygonić zboczeńcowi z domu w jednej z mazowieckich wiosek. Kiedy kobieta zatrzymała się pod Szczytnem u przyjaciółki, mężczyzna został sam z szóstką dzieci w wieku od 7 do 19 lat. Żeby tego było mało, żył bardzo zamożnie, bo mu się przekonać sąd, że żona powinna płacić alimenty na każde z dzieci. Wtedy mógł zacząć realizować swój chory plan – 50-latek dobierał się do swojej 9-letniej córeczki i brutalnie gwałcił ją od tyłu. Żeby zagłuszyć krzyki dziecka, wkładał głowę córki do pralki.

– Byłam na przesłuchaniu córeczki, która w obecności sędziego i psychologa opowiadała, co wyrabiał z nią ten zboczeniec. Gwałcił ją od tyłu, a gdy dziecko krzyczało, wpychał jej głowę do bębna pralki. Badanie wykazało, że córka ma błonę dziewiczą, a stosunki były analne, bo ujawniono rany odbytu – mówi matka przez łzy.

O sprawie doniósł matce jej syn, któremu udało się uciec z domu. Gdy pani Anna dowiedziała się o wszystkim, zawiadomiła prokuraturę. Śledczy wszczęli śledztwo i niemal natychmiast wykazali, że to, co działo się w domu, było szczytem patologii. 9-letnia Marzena jest już pod opieką matki, ale dziecko do końca życia nie zapomni krzywdy, jaką wyrządził jej ojciec.

– Kazał rodzeństwu wychodzić z domu, a mnie sprzątać kuchnię. Mówił, żebym się ubrała w czerwoną sukienkę. Wkładał mi ręce między nogi i przewracał na brzuch. Później mnie bardzo bolało… – urywa dziewczynka.

źródło: se.pl

Wstrząsające historie dzieci wychowanych przez zwierzęta lub w izolacji

Zobacz również