Koszmar Ewy Drzyzgi wychodzi na jaw. "Zwijałam się z bólu"

Koszmar Ewy Drzyzgi wychodzi na jaw. "Zwijałam się z bólu"

Ewa Drzyzga przeżyła koszmar, teraz jej prywatna tragedia wychodzi na jaw. Dziennikarce, będącej jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN, nie było łatwo.

Ewa Drzyzga to postać, którą znają wszyscy. Dawniej, gdy jej program „Rozmowy w toku” znajdował się w swoim największym rozkwicie, jej wywiady oglądała cała Polska. ZOBACZ TAKŻE: Płacimy coraz więcej! Ukryte opodatkowanie drastycznie rośnie

Sukces "Rozmów w toku"

Czym były "Rozmowy w toku"? Był to jeden z najbardziej lubianych programów publicystycznych. Drzyzga była gospodynią „Rozmów w toku” przez 16 lat, do momentu, w którym program zniknął z anteny. Można powiedzieć, że Ewa Drzyzga jest w TVNie postacią niezatapialną. Teraz możemy ją oglądać w programie "36,6", który zajmuje się promocją zdrowia i emitowany jest na antenie TVN, ale możemy oglądać go również w internecie, na oficjalnej stronie stacji. ZOBACZ TAKŻE: Tusk wściekły jak nigdy! Zapowiada „tsunami”

Ewa Drzyzga cieszy się ogromną sympatią

Od lat sympatia widzów do Ewy Drzyzgi nie słabnie. Prezenterka wciąż cieszy się dużym gronem fanów, ale rzadko udziela wywiadów. Jednak niedawno postanowiła im się z czegoś zwierzyć. - Mogłam być kaleką. Miałam długo okropne bóle kręgosłupa, które nie dawały mi żyć. Wynikało to m.in. z siedzącego trybu życia. Mało się ruszałam, bo godzinami siedziałam w redakcji przygotowując się do programów. To był koszmar - opowiada o swoim dramacie doświadczona dziennikarka. Drzyzga przyznaje, że problemy nasiliły bardzo właśnie w okresie, kiedy prowadziła "Rozmowy w toku". ZOBACZ TAKŻE: Skandal na kabarecie „Fabryka Patriotów”. Mega gwiazda TVN obraziła powstańców!

Trudne chwile

Były momenty, że nie mogłam stawać na nogi przez rwy kulszowe. Myślałam, że się wykończę. Doszło do tego, że kiedyś moje biodro było wysunięte o 30 centymetrów. Musiałam wtedy nagrywać "Rozmowy w toku" i kadrowano mnie z bliska od pasa w górę. W przerwach zwijałam się z bólu. Nie umiałam wyluzować i ten stres mógł mnie wpędzić w nerwicę i depresję. Denerwowałam się, że jestem bezsilna na ból – relacjonuje Ewa Drzyzga. Chociaż mogła wylądować nawet na wózku inwalidzkim, dziennikarka zwalczyła swój problem. Pomogło uregulowanie trybu życia i rehabilitacja pod okiem instruktora. Źródło: msn.com Następny artykuł