Koszmar córki Marty Kaczyńskiej. Płacze, nie może pogodzić się ze śmiercią

Koszmar córki Marty Kaczyńskiej. Płacze, nie może pogodzić się ze śmiercią Źródło:

Córka Marty Kaczyńskiej wciąż przeżywa koszmar. Dziewczynka płacze, nawet publicznie. To wszystko dlatego, że dziecko wciąż nie potrafi pogodzić się ze śmiercią.

Od katastrofy smoleńskiej minęło już 8 lat. Mimo to, dawne rany wciąż się nie zabliźniły, widać to przede wszystkim po najbliższych rodzinach ofiar. Córka Marty Kaczyńskiej ostatnio z tego powodu płakała publicznie. Starsza córka Kaczyńskiej - Ewa, która dobrze pamięta swoich dziadków, polską parę prezydencką, wciąż nie może się pogodzić z ich stratą. Dziewczynka, kiedy usłyszała w telewizji o swoich zmarłych dziadkach - z płaczem wyszła z pokoju.

Córka Marty Kaczyńskiej wciąż przeżywa śmierć dziadków

Kilka dni temu miałam okazję zobaczyć jak moja córka wciąż przeżywa tę ogromną stratę. Szykowałam kolację w kuchni, gdzie było włączone radio. Nadawano akurat wywiad z Jackiem Sasinem, który wspominał wspólne czasy współpracy w warszawskim ratuszu z moim ojcem. Kiedy rozmowa znalazła się w punkcie wspomnień o katastrofie smoleńskiej, o tym co Jacek Sasin widział 10 kwietnia, Ewa po prostu wyszła ze łzami w oczach. Można myśleć, że czas leczy rany, ale to, co nas – rodziny smoleńskie –spotkało, jest dla nas bardzo bolesne - mówiła Marta Kaczyńska w jednym z wywiadów. Nawet Marta Kaczyńska, kobieta dorosła i matka swoich dzieci, przyznaje, że wciąż sama łapie się na tym, że chciałaby zadzwonić do taty, by powiedzieć mu, że dojechała do Sopotu. - Im więcej czasu mija, tym bardziej zdaję sobie sprawę, jakimi wyjątkowymi ludźmi byli moi rodzice. Jak bardzo otwartymi na innych, jak bardzo empatycznymi, jak bardzo mi ich brakuje w tej chwili – przyznała w jednej ze swoich wypowiedzi Kaczyńska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Komorowski wezwany do prokuratury ws. Smoleńska!
  2. Miał zginąć w katastrofie Smoleńskiej. Ale ciągle żyje i to w Warszawie…
  3. 8 lat po Smoleńsku Polacy podzieleni. Ilu z nich wierzy w zamach?
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News