Koszmar ciężarnej gwiazdy TVN. Jest ciężko chora, lekarze rozłożyli ręce

Koszmar ciężarnej gwiazdy TVN. Jest ciężko chora, lekarze rozłożyli ręce Źródło:

Jedna z najbardziej interesujących gwiazd stacji TVN przeżywa ostatnio ciężkie chwile. Szczęście związane z ciążą, w której jest Omenaa Mensah łączy się z bólem związanym z chorobą i operacją. Polscy lekarze nie mogli pomóc pogodynce, rozłożyli ręce.

Córka Polki i Ghańczyka swoją karierę w biznesie rozpoczęła już na studiach. Wówczas ruszyła z salonem stylizacji afrykańskich fryzur, których niewprawiony fryzjer nie jest w stanie odpowiednio się zaopiekować. Także na studiach już zajmowała się modelingiem, pozowała nie tylko w Polsce, ale i różnych krajach Europy. Do programów TVN trafiła w 2003 roku. Od samego początku zajmowała się w nich prezentowaniem pogody. W pewnym momencie gwiazda zniknęła z show-biznesu, by zająć się życiem osobistym, przede wszystkim macierzyństwem. Celebrytka ukrywała ciążę i stan zdrowia przed mediami, pragnąć prywatności, o czym opowiedziała w niedawnym wywiadzie.

Ciężarna Omenaa Mensah z TVN jest ciężko chora

Niegdyś bardzo medialna, nawet występująca w programach o tematyce erotycznej, mająca na koncie sesję w magazynie CKM Mensah, teraz nie zdecydowała się na spieniężenie swojej ciąży ani choroby, o której nie ma ochoty nawet mówić. Rąbka tajemnicy uchyliła jednak, goszcząc u Agnieszki Jastrzębskiej. W rozmowie z dziennikarką zdradziła powody skrytości i o bezradności polskich lekarzy, która zmusiła poszukującą fachowego gwiazdę do wyjazdu za granicę. - Na temat choroby nie chcę rozmawiać. Jestem po bardzo ciężkiej operacji i szczęśliwie udało się to wszystko tak załatwić, żebym mogła cieszyć się macierzyństwem, cieszyć się tym, co mam. Mówię o tym tylko dlatego, żeby ludzie nie myśleli, że jest jak z bajki. Zawsze mówię, że wtedy w jedynym momencie za dużo szczęścia się skumulowało i żeby była równowaga, to tak musiało być. Byłam operowana za granicą, bo w Polsce się nie podjęto - zdradziła Omenaa. Ukrywanie ciąży nie było łatwe. Gwiazda wraz z mężem dała jednak radę nie zrobić z niej niepotrzebnej sensacji, której chciała uniknąć. Taka była moja decyzja i udało się ją skutecznie zrealizować. Nie żałuję. Gdybym miała to powtórzyć, na pewno byłoby to tak samo. Wolę być w mniejszości niż w większości. Ciąża to jest ważny temat i ważna sprawa. - Jestem na takim etapie swojego życia, że nie muszę ani na tym zarabiać, ani się z tym obnosić. Mogę to mieć tylko i wyłącznie dla siebie. Pewne rzeczy są nie na sprzedaż i to właśnie nie jest na sprzedaż. (…) Od początku, wraz z moim ukochanym, tak planowaliśmy. (…) Paparazzi jeździli za mną - dodaje pogodynka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak ucieka z Polski! Już nie wróci, fanki załamane
  2. Wojna dwóch największych gwiazd TVN! PUBLICZNIE mieszają się z błotem
  3. Historyczny przełom! Odnaleziono ŻYCIE POZAZIEMSKIE!
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News