Koszmar Ewy Wachowicz. Chciała zdobyć górę, odmroziła sobie stopę

Koszmar Ewy Wachowicz. Chciała zdobyć górę, odmroziła sobie stopę Źródło: Fot. Youtube/Lifestyle design by Patrycja Zaczyńska

To prawdziwy koszmar! Ewa Wachowicz - była rzeczniczka rządu, która zdobyła także tytuł Miss Polonia, w trakcie wysokogórskiej wyprawy... odmroziła stopę.

Gwiazda, znana obecnie przede wszystkim jako znawczyni kuchni, w swym zawodowym życiu zajmowała się naprawdę wieloma rzeczami. Co ciekawe, jej ogromną pasję stanowią góry oraz ekstremalna wspinaczka. Jak ujawniła Wachowicz, nie zawsze realizowanie hobby było dla niej łatwe i bezpieczne. W trakcie wchodzenia na Ararat celebrytka... odmroziła stopę.

Wachowicz wyznaje

- Zerwało nam obóz i zniszczyło namiot. Mimo wszystko podjęliśmy próby. Weszłam wtedy na 4200 m n.p.m. Dla mnie to był sukces, ale wiedząc, że mam rodzinę, zdecydowałam się zawrócić - zdradziła gwiazda w rozmowie z mediami. ZOBACZ TAKŻE: Polak spadł z góry! Ratownicy rozpoczęli akcję - Na szczęście obeszło się bez amputacji, ale strach był duży, zeszły mi paznokcie. To dało mi do myślenia, czy warto ryzykować? Dziś wiem, że czasami trzeba zrobić krok w tył. To była dla mnie ważna nauka. Ze stopami jest już dobrze, choć odmrożona noga jest bardziej czuła na chłód - dodała również Wachowicz.

Reakcja sympatyków celebrytki

Jej wyznanie przeraziło wielu fanów, którzy nie wiedzieli, że przeżyła w przeszłości tak ogromny koszmar. Sama gwiazda zapewnia jednak, że czuje się już bardzo dobrze, jednak to wspomnienie odcisnęło ogromne piętno na jej życiu. ZOBACZ TAKŻE: Rafał Fronia zabrany z K2 do szpitala. To nie koniec
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News