Film z wydarzenia, które miało miejsce kilka dni temu w Karolinie Północnej, bez wątpienia jest koszmarem dla wszystkim rodziców. Młody mężczyzna, który z prędkością przekraczającą 150 km/h uciekał przed policją, miał groźny wypadek, a jego auto dachowało. Gdy udało mu się z niego wydostać, okazało się, że na rękach trzyma swoją 2-letnią córkę. Nie przeszkodziło mu to jednak w walce z policjantami.

Nocny pościg z udziałem 22-letniego Bryana Martina zobaczyli już chyba wszyscy Amerykanie, a teraz zdobywa on popularność także w Europie. Nie jest oczywiście jednak czymś, co można pochwalać. Mężczyzna najpierw naraził siebie oraz swoje dziecko na śmierć uciekając przez policją i powodując groźny wypadek, a później próbował bić się z funkcjonariuszami trzymając córkę na rękach. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a 2-latka przebywa już w domu z rodziną.

Martin odpowie teraz po raz trzeci za jazdę z zawieszonym prawem jazdy, a także niezatrzymanie się na żądanie policji, atak na funkcjonariusza, narażenie życia dziecka, oraz posiadanie niewielkich ilości marihuany. Trauma, którą zgotował swojemu dziecku, może być jednak trudna do zrekompensowania w jakikolwiek sposób.

 

...

Zobacz również