Szokująca historia wstrząsnęła światową opinią publiczną! 18-letnia dziewczyna została zamordowana w brutalny, niewyobrażalny sposób. Jak do tego doszło?

Śmierć Pameli Mastropietro z Maceraty we Włoszech zadziwiła całą Europę. Miało do niej doprowadzić dwóch Nigeryjczyków, którzy wspólnie zaplanowali krwawe przedsięwzięcie.

Innocenty Oseghale sprzedał najpierw 18-latce skażoną działkę heroiny. Później, jak twierdzą śledczy, jego rzekomy wspólnik, Desmond Lucky żywcem odcinał jej piersi. Następnie zaczął ćwiartować jej ciało kawałek po kawałku i zapakował je do dwóch walizek.

ZOBACZ TAKŻE: Co mu się stało? Gołota na wózku inwalidzkim

Szokujące szczegóły śmierci 18-latki

– W ciele ofiary znajdowały się substancje, które doprowadziły do ostrego zatrucia. Włoszka wprowadziła je dożylnie razem z heroiną. Nie ma jednak pewności, że to ona była bezpośrednią przyczyną zgonu. Poza tym na ciele dziewczyny były liczne rany cięte, w tym dolnej części ciała i piersi – czytamy w dokumencie sporządzonym po sekcji zwłok.

Prawdopodobnie do makabry dochodziło więc jeszcze w czasie, gdy 18-latka żyła. Sprawca miał odciąć jej piersi i brutalnie poranić resztę ciała.

ZOBACZ TAKŻE: Koszmar Villas wyszedł na jaw po latach. To ONI ją zniszczyli

Co stanie się ze sprawcami?

Podejrzani o zabójstwo mężczyźni niezmiennie wypierają się uczestnictwa w zajściu. Jeden z nich jest ciągle na wolności, a drugi co prawda przebywa w areszcie, jednak za niedługo z niego wyjdzie.

– Może tam pozostać do sześciu miesięcy. Pod warunkiem, że w tym czasie nie wypłyną nowe fakty i dowody – przekazał mediom prokurator zajmujący się sprawą.

ZOBACZ TAKŻE: Śmierć w Biedronce. Policja zamknęła sklep

Czy Robert Biedroń nadaje się na prezydenta Polski?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Tych groźnych kultów musisz się wystrzegać! [ZDJĘCIA]

Zobacz również