Kosmetyczka poparzyła twarz klientce. To jednak nie było najgorsze!

Kosmetyczka poparzyła twarz klientce. To jednak nie było najgorsze! Źródło: youtube.com/ produkcjetv

Kosmetyczka w bestialski sposób poparzyła twarz swojej klientce. Bulwersująca sprawa, która miała miejsce w Polsce wzbudziła wielkie emocje wśród internautów. Tak drastycznej historii nikt nie mógł się spodziewać.

Kosmetyczka, która poparzyła twarz klientce swojego zakładu jest obecnie na ustach wszystkich internautów. Popularny facebookowy profil "Strefa Kobiety" ujawnił przypadek kobiety, której twarz uległa całkowitemu zniszczeniu po wizycie w jednym z polskich zakładów kosmetycznych. Historia pokrzywdzonej kobiety jest przerażająca.

Kosmetyczka poparzyła twarz. Szokujące wyznanie

Szokujący wpis na fanpage'u Strefa Kobiety wzbudził wielkie emocje ze strony internautek, które nie mogły uwierzyć w historię, jakie wydarzają się w polskich zakładach kosmetycznych. Administratorka strony postanowiła podzielić się informacjami dotyczącymi zdarzeń, które są naprawdę wstrząsające.

- Powstrzymywałam się, walcząc ze złością przed publikacją tego postu jednak dzisiaj, kiedy otrzymałam kolejną wiadomość z prośbą o pomoc, postanowiłam ujawniać za zgodą osób przesyłających te dwa zgłoszenia, wręcz makabryczne obrazy zmasakrowanych przez „kosmetyczki” tudzież „kosmetologa” prace - napisała kobieta.

Jej wpisowi, towarzyszyły przerażające wizerunki dwóch kobiet, których twarze uległy całkowitemu zniszczeniu.

- Usługę wykonała, jak głosi reklama na witrynach zakładu, „mobilna kosmetyczka”. Oczywiście to idealne rozwiązanie dla unikania przestrzegania rygorystycznych procedur, które nakłada na nasze stacjonarne salony Sanepid! - napisała internautka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właścicielka fanpage'a wzywa do kontaktu wszystkie pokrzywdzone kobiety

Okazuje się, że działalność nieuczciwych i używających złych kosmetyków kosmetyczek może być obecna na polskim rynku od lat. Właścicielka fanpage'a w ostrych słowach skrytykowała działania nieuczciwych kosmetyczek.

- Jakie kompetencje posiada właścicielka tego zakładu na pseudo kółkach, skoro doprowadziła swoim działaniem do wykonania tak koszmarnej pracy…? Jaką polisą ubezpieczeniową dysponuje właścicielka zakładu, skoro w niedzielę udaje się w miejsce zamieszkania poszkodowanej i zmusza ją w obecności (jak przedstawia) męża do zawarcia ugody …? W tych skandalicznych przypadkach mam nadzieję, że postępowanie sądowe otworzy oczy nieuczciwym, bez technicznego przygotowania zawodowego mobilnym panienkom, że inwazyjne zabiegi estetyczne to nie zrobienie 1-dniowego kursu we wsiowej hurtowni kosmetycznej! - napisała oburzona właścicielka strony.

Jak sama kobieta zapewniła, pomoże wszystkim ofiarom, które zostały pokrzywdzone przez czyniące krzywdę pracownice zakładów, które doprowadzają do tak katastrofalnych skutków zabiegów kosmetycznych.

- Potępiam i każdej osobie, która została poszkodowana przez taką osobę, gwarantuję wsparcie merytoryczne i profesjonalne wsparcie prawne oraz kontakt z adwokatem, który każdą taką sprawę poprowadzi przez cały przewód sądowy. - stwierdziła internautka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Maryla Rodowicz planuje POGRZEB! Piosenkarka pochowa najważniejszą osobę w swoim życiu
  2. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News