Hipokryzja dorosłych Polaków wyszła na jaw? Wszystko nazywają "patolą", a rzeczywistość jest inna

Hipokryzja dorosłych Polaków wyszła na jaw? Wszystko nazywają "patolą", a rzeczywistość jest inna Źródło: fot. facebook.com/Spotted: Madka and Tateł

Dobra kosmetyczka potrafi zdziałać prawdziwe cuda i sprawić, że każda kobieta poczuje się jak księżniczka. Jednak jeżeli w podobnej aranżacji pokażemy wizerunek dziecka, to natychmiast rozpętamy internetową burzę.

Niemalże każda kobieta lubi, kiedy o jej urodę zadba kosmetyczka z prawdziwego zdarzenia. Wiele dzieci chciałoby czasami, chociażby na krótki czas zmienić swój wygląd, czy brać udział w rzeczach na co dzień zarezerwowanych dla dorosłych. Często odbywa się to jedynie w formie zabawy, ale mimo wszystko publikując takie zdjęcie, jak się okazuje, możemy się narazić na potworną falę hejtu ze strony internautów.

Duża część dziewczynek w pewnym momencie zaczyna interesować się rzeczami swojej mamy. Próbuje przymierzać szpilki, nakładać róż na policzki, czy ubierać sukienki, które bez wątpienia  są na nią jeszcze za duże. Dzieci często chcą naśladować swoich rodziców i tyczy się to również zabiegów kosmetycznych. Jednak nawet to może stać się prawdziwym polem do popisu, jeżeli chodzi o wspólną zabawę z dzieckiem.

Mała kosmetyczka zrugana przez internautów

Od jakiegoś czasu po Internecie krąży zdjęcie dziewczynki, która bawi się lalkami przy swoim stoliku, jednocześnie mając na włosach założoną folię. To wprost sugeruje, że jakieś zabiegi kosmetyczne były przeprowadzane na głowie dziewczynki.

Momentalnie pod zdjęciem pojawiły się obelżywe komentarze, w których często przewija się słowo "patologia", tak popularne w ostatnim czasie. Na mamę dziewczynki wylano całe wiadro pomyj, gdzie ludzie komentujący to zdjęcie nawet nie zdawali sobie sprawy z jego kontekstu. No ale przecież po co wiedzieć, w jakich okolicznościach było zrobione, jak można kogoś bezkarnie zwyzywać w Internecie.

Jednak ci sami ludzie zapominają, o tym, jak sami często w młodym wieku malowali sobie włosy sprejami, czy robili sobie wakacyjne tatuaże z henny. Na szczęście pojawiło się kilka osób, które zauważyły, że zdjęcie dziewczynki, wcale nie musi pokazywać, że dziecko jest właśnie w trakcie wizyty u kosmetyczki i ma np. nakładaną farbę na włosy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Sami na wakacje farbowaliście włosy, a wielkie krzyki jak zwykle. Moja córka tak w salonie z odżywką na włosach siedziała i miała folię założoną... Koniec świata, jak tak można dziecku przy wakacjach pasemka zrobić. Do piekła z nimi - czytamy.

 - A to na pewno rozjaśnianie, czy może zabawa we fryzjera z mamą? Myślę, że to fajny pomysł na zabawę, o ile zamiast rozjaśniacza użyłoby się trochę odżywki do włosów - pisze jedna z internautek.

Co ciekawe, głos zabrała nawet mama dziewczynki, która wyjaśniła, że było to nic innego jak zabawa. Kobieta nałożyła córce na włosy odżywkę koloryzującą, ponieważ dziewczynka chciała mieć kolorowe pasemka, które i tak za chwilę zejdą. Oczywiście przeprowadzanie poważnych zabiegów kosmetycznych u dziecka nie są dobrym pomysłem. Jednak zanim zmieszamy kogoś z błotem w Internecie, to najpierw pomyślmy i zastanówmy się, czy sami nie robiliśmy podobnych rzeczy, a przede wszystkim dowiedzmy się, jaką naprawdę sytuację przedstawia komentowane przez nas zdjęcie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

 

źródło: Mamadu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News