Kościół przerobili na BURDEL. Nazwali go...

Kościół przerobili na BURDEL. Nazwali go...

W związku z kryzysem kościołów w Europie Zachodniej coraz więcej z nich przechodzi w ręce prywatne, a niektóre nawet się wyburza. Właściciele jednego z nich przeszli jednak samych siebie, bo w kupionym od duchowieństwa przybytku, utworzyli dom publiczny. Nazwa przedsiębiorstwa nie pozostawia złudzeń co do cel inwestycji.

Do jednego z edynburskich kościołów protestanckich przestali uczęszczać jacykolwiek wierni. Z tego powodu niezbędna była jego sprzedaż. W jego miejsce utworzono dom publiczny. Trzeba przyznać, że stara architektura pełna przestronnych pomieszczeń przyciąga swoim urokiem. ZOBACZ TAKŻE: Dom dziecka zamieniony w analny, pedofilski burdel. „Ustawiali nas w rządku, a potem…” Przekształcenie dla wielu świętego miejsca w dom publiczny wywołało ogromny skandal. Właściciele nie przejęli się tym jednak, a by to pokazać, nazwali go w sposób, który zagotował krew wierzących.

Piekielna nazwa

Przyjemna dla ciała, lecz nie dla duszy inwestycja nazwana została po prostu "Sin" czyli grzech. Witraż zastąpił upadły anioł, a nad głównym wejściem umieszczono stworzony z gotyckiego pisma szyld. Nie wiadomo jak wiele osób odwiedziło do tej pory nowe miejsce rozrywki. Przerobienie kościoła na burdel jest nie tyle co nietypowym pomysłem, ile dowodem na kryzys wiary wielu społeczeństw. Co roku zamyka się setki kościołów, która albo się wyburza, albo komercjalizuje. Niestety dla kościoła jego atrakcyjność niestety spada. ZOBACZ TAKŻE: Patologia nad warszawską Wisłą! Dzieciaki uprawiały seks przed kamerami wszystkich dookoła (18+ VIDEO)

Masowe odwrócenie od wiary

Jak podaje protestancka gazeta "Evangelical Focus" Kościół anglikański co roku zamyka około 20 świątyń. Sytuacja nie jest jednak tak kryzysowa, jak w innych krajach. W Danii porzuconych jest obecnie 200 kościołów. Najcięższa sytuacja dla chrześcijaństwa panuje za naszą zachodnią granicą, gdzie w przeciągu kilki ostatnich lat zlikwidowano pół tysiąca parafii. fot. Facebook Edem Kawuba Hini źródło: wsensie.pl view-gallery id=155410]
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News