Kościół
Fot. Pixabay
Wiadomości Pikio - 30 Grudnia 2018

Absurdalne rady parafialnej poradni! Kobiety będą wściekłe

Kościół powinien być dla wiernych opoką, miejscem gdzie w ciszy i spokoju mogą zjednoczyć się z Bogiem. Niestety, coraz częściej dochodzi do sytuacji, w których ludzie wierzący czują się przez instytucję kościoła inwigilowani. Niektóre z nałożonych przez niego obostrzeń zakrawają o absurd.

Kościół nie od dziś prowadzi nauczanie dotyczące tego, jak wyglądać powinno życie seksualne ludzi. Księża żyjący w celibacie namawiają do wstrzemięźliwości przedmałżeńskiej, porzucenia antykoncepcji, a także pełnej rezygnacji z bodźców takich jak pornografia. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie specjalne publikacje dla kobiet wyglądające niczym instrukcja obsługi mężczyzny. W sieci wybuchła prawdziwa jatka.

Kościół prowadzący podwójne standardy. Żona ma inne prawa niż jej mąż

Aby móc zawrzeć sakramentalny związek małżeński, konieczne jest odbycie nauk w poradni życia rodzinnego. "Specjaliści" prowadzą tam nauki dotyczące planowania poczęcia, wad płynących z korzystaniu z antykoncepcji, a także wielu innych potencjalnie przydatnych kwestii. Szczególnie dużą wiedzę zaczerpnąć mogą tam kobiety, którym przedstawiane są plansze informujące o tym, jak dogadzać swojemu mężowi, a tym samym jak być dobrą żoną. Niektóre ze wskazówek sprawiają, że aż włos jeży się na głowie. Kobieta ma niski popęd seksualny, w łóżku jest powolna, a najlepszym miejscem na seks jest dla niej sypialnia. Aby mogła współżyć potrzebne są odpowiednie czas i miejsce, a wokół nie może być nikogo innego - również dzieci za ścianą. Kobiety w pierwszej kolejności potrzebują snu i jedzenia, a seks jest dla nich na ostatnim miejscu. Hierarchia ta jest zupełną odwrotnością potrzeb mężczyzn, dla których akty seksualne plasują się na pierwszy miejscu - takich i innych rzeczy dowiedzieć możemy się z publikacji, którymi wspomagają się osoby prowadzące tzw. nauki przedmałżeńskie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Prezes PiSJarosław Kaczyński doświadczył w życiu wielu tragedii. Te są szczególnie bliskie jego sercuCzytaj dalej

Kobieto, oddawaj się z radością mężowi!

W dalszej części publikacji natknąć możemy się na cenne wskazówki, które mają sprawić, iż małżeństwo stanie się udane, długie i zgodne. Wśród porad znajdują się miedzy innymi następujące dyrektywy:
  • kobieta nie powinna zbyt często odmawiać mężowi seksu
  • żona powinna mówić mężowi, że ten jest wspaniałym kochankiem
  • kobieta musi oddawać się swojemu ukochanemu z radością
  • żona musi być pociągająca, a także dbać o urozmaicanie pożycia w swoim związku
Poza wskazówkami znajdziemy również śmiałe stwierdzenia, według których kobieta odpoczywa będąc w ruchu, a stworzona jest do tego, aby rodzić dzieci.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda podąży szlakiem Jana Pawła II. Polacy wzruszeni
  2. Wiemy, co królowa Elżbieta dostała na gwiazdkę od Meghan Markle. Internauci: „Ale wiocha”
  3. 83-latek chciał zamordować swojego sąsiada. Nie uwierzycie, czemu to zrobił
  4. Ogromna tragedia w polskich górach. Nic nie dało się już zrobić
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News