Lucyfer pokazał się w kościele w Magdalence. Proboszcz jest zdruzgotany, natychmiast napisał błagalne pismo

Lucyfer pokazał się w kościele w Magdalence. Proboszcz jest zdruzgotany, natychmiast napisał błagalne pismo Źródło: wikipedia

Kościół w Magdalence nawiedzany jest przez Lucyfera. Zdruzgotany proboszcz pilnie napisał błagalne pismo, w którym prosi o szybkie rozwiązanie diabelskiego problemu.

Kościół jest dla wielu osób bardzo ważnym miejscem, a gdy dochodzi w nim do takich wydarzeń, nikt nie może uwierzyć, że dzieją się one naprawdę. To, co miało miejsce w Magdalence sprawia, że nie tylko wierni złapią się za głowę. 

Kościół w Magdalence nawiedzany przez Lucyfera

Wierni kościoła w Magdalence stali się świadkami nietypowego zdarzenia. Kościół zaczął być nawiedzany przez Lucyfera. Chociaż bestia nie ma ogona, ani innych diabelskich atrybutów, proboszcz parafii św. Marii Magdaleny nie wie, jak przepędzić nieczyste moce ze świątyni. 

Parafianie, którzy pojawiają się na mszach w kościele, także są świadkami tego zjawiska. I chociaż nikt tego nie słyszy, gdzieś w oddali niesie się diabelski śmiech. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kościół w którym złapiesz sieć WiFi

"Lucyfer" pojawiający się w kościele pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny to nic innego, jak nazwa sieci WiFi, z której można skorzystać po wpisaniu odpowiedniego hasła. 

- Parafia św. Marii Magdaleny, której jestem proboszczem zwraca się do Państwa o zmianę nazwy sieci WiFi na inną. Martwi nas fakt, że mimo rozmowy, jaką przeprowadził z Państwem jeden z naszych parafian nazwa szkodliwa dla uczuć religijnych osób przebywających w parafii nie została zmieniona. Ze względu na to, że Państwa zabudowania graniczą bezpośrednio płot w płot z parafią, nazwa sieci WiFi jaka została nadana routerowi jest widziana w urządzeniach aktywnych osób przebywających w parafii, jak i w domu rekolekcyjnym - napisał w oficjalnym piśmie proboszcz. 

Dzisiaj grzeje: 1.Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają

2. Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

Proboszcz, który chciałby, aby sąsiadujący z parafią mieszkańcy zmienili nazwę sieci, ofiaruje nawet swoje usługi techniczne, z których mogą skorzystać. Niestety, sąsiedzi nie są skorzy do skorzystania z pomocy duchownego, ani tym bardziej do zmiany nazwy sieci. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Tysiące Polaków ma urządzenia tej firmy w domu. Producent ostrzega, jedno z nich jest wyjątkowo niebezpieczne, grozi im pożar
  4. Podglądała i szydziła z prania swoich sąsiadów. Gdy poznała prawdę zdębiała
  5. Pod choinkę dostała od teściowej malutki prezencik. Gdy go odpakowała, zaniemówiła, a oczy zaszły jej łzami

źródło: fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News