Kościół - doniesienia
pxhere CC0 Domena publiczna
Aneta Wasilewska - 27 Września 2020

Kościół i klasztor zamknięte, porażające doniesienia. Parafia błaga wiernych o ważną rzecz

Przykre doniesienia z polskiej parafii. Kościół i klasztor zostały zamknięte do odwołania. Parafia w mediach społecznościowych zamieściła ważną informację i bardzo istotną prośbę.

Kościół i klasztor zamknięte do odwołania. Parafianie dowiedzieli się o fatalnych informacjach z jednej z polskich parafii. Pojawił się już oficjalny komunikat z ważną wiadomością dla wszystkich wiernych.

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Kościół i klasztor zamknięty. Ważna informacja dla parafian

Zgodnie z oficjalnym komunikatem zamieszczonym na Facebooku parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Darłówku, jeden z duchownych otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Kościół i klasztor franciszkanów konwentualnych został zamknięty do odwołania. Wszystkie osoby, które miały kontakt z o. Sebastianem proszone są o kontakt z Sanepidem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

- Ważny komunikat!! W związku ze zdiagnozowaniem COVID 19 u Proboszcza. Klasztor i kościół zostają zamknięte do odwołania.
Prosimy o modlitwę za zdrowie o. Sebastiana. Osoby, które miały z nim kontakt w ostatnich dniach proszone są o kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną właściwą do miejsca zamieszkania. Wszystkie osoby, które miały kontakt z o. Sebastianem od dnia 17.09.2020 proszone są o kontakt z Sanepidem. Wszyscy, w tym ministranci, schola, grupa bierzmowania i wszystkie osoby postronne. - przekazano.

Kościół przekazał dobre wiadomości na temat stanu zdrowia o. Sebastiana

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

Co więcej, parafianie zostali już powiadomieni za pośrednictwem mediów społecznościowych, że o. Sebastian znajduje się już w klasztorze. Jego stan jest dobry. Zgodnie z oficjalnymi informacjami, w województwie zachodniopomorskim w niedzielę potwierdzono 57 przypadków zakażenia koronawirusem. Przypomnijmy, Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o kolejnych 1350 potwierdzonych zakażeniach w całym kraju i śmieci 8 osób. Oznacza to, że od początku pandemii w kraju zakaziło się 87 330 osób, a zmarło 2 432.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  2. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłośc

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News