kościół msza koszmar
CBS SF Bay Arena/ Screen
Joanna Szwalikowska - 23 Listopada 2020

Wstrząsające sceny w kościele, wszystko stało się w jednej chwili. Nie żyją dwie osoby, wielu rannych

Koszmarne wydarzenia w jednym z zagranicznych kościołów. W San Jose w Kalifornii doszło do ataku nożownika. Jak wynika z najnowszych doniesień mediów, nie żyją dwie osoby. Kilka pozostałych jest rannych. Napastnik został już zatrzyma ny przez funkcjonariuszy policji.

Koszmarne sceny w USA. W kościele baptystów zlokalizowanym w San Jose w Kalifornii, w niedzielę wieczorem doszło do ataku nożownika, informują zagraniczne media. Jak wynika z doniesień, co najmniej dwie osoby miały nie przeżyć ataku. Wielu pozostałych zostało poważnie rannych.

Pacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitalaPacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitalaCzytaj dalej

Zatrważające sceny w jednym z kościołów w USA

Atak nożownika w kościele baptystów w San Jose miał miejsce niedzielnego wieczora. Zagraniczne media informowały, że mężczyzna miał dźgnąć nożem kilka osób. Co najmniej dwie z nich niestety zmarły. Według raportów lokalnej policji, jest bardzo wielu rannych, niektórzy doznali obrażeń, które zagrażają ich życiu.

Wiadomość o śmierci co najmniej dwóch osób potwierdził burmistrz San Jose Sam Liccardo. Przekazał również, że funkcjonariuszom policji udało się zatrzymać podejrzanego. Policja zapowiedziała, iż wkrótce pojawi się więcej informacji na temat ataku.

- Wkrótce policja wyda oświadczenie dotyczące stanu śledztwa i aresztowania - pisał Sam Liccardo, burmistrz San Jose na Twitterze. W sieci pojawiło się również mnóstwo nagrań z miejsca tragedii. Jak doskonale na nich widać, na miejscu znalazło się mnóstwo radiowozów oraz kilka pojazdów ratowniczych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Policja przekazała również informację o tym, że w momencie ataku nożownika w kościele nie trwały żadne nabożeństwa. Jak informuje Radio Zet, mieli tam przebywać jedynie bezdomni, którzy szukali schronienia oraz usiłowali się nieco ogrzać.

Choć sam burmistrz podał informację o tym, że sprawca został zatrzymany, policja nie potwierdziła jeszcze oficjalnie tej wiadomości. Według doniesień funkcjonariuszy, sytuacja nadal się rozwija. Chwilę później Liccardo usunął swój wpis, zapowiadając szczegółowe oświadczenie policji.

- Nasze serca kierują się ku rodzinom dwóch członków naszej społeczności, którzy ponieśli śmiertelne rany podczas ataku na Grace Baptist Church w centrum miasta - pisał Liccardo.

Dzisiaj grzeje:

  1. Księżna Kate i książę William przekazali smutną wiadomość. "Będziemy za nim bardzo tęsknić", pies nie żyje
  2. Planujesz iść do galerii handlowej? Uważaj, na miejscu możesz spotkać nie tylko obsługę sklepów, nieoficjalne doniesienia mediów
  3. Młodsza siostra powiedziała Julii, jaką dostała pracę domową z religii. Kobieta wpadła w szał

- Do zdarzenia nie doszło podczas nabożeństwa, w chwili ataku w świątyni przebywali ogrzewający się tam bezdomni - tłumaczyła policja w oświadczeniu na Twitterze. Doniesienia z USA są zatrważające. Nożownik wszedł do kościoła, a następnie zaatakował przebywających tam ludzi.

Policja na ten moment nadal nie wydała żadnego oświadczenia. Wciąż czekamy na zapowiedziane oświadczenie oraz oficjalną informację o tym, czy podejrzany został zatrzymany.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Okuliści ostrzegają. Nieoczywisty objaw COVID-19, który może pojawić się jako pierwszy
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Matylda Damięcka przekazała najsmutniejszą wiadomość. Jego serce nie wytrzymało, kondolencje docierają z każdej strony
  4. Niezbędna pomoc, śmiertelna choroba postępuje. Andrzej Duda apeluje w imieniu rodziny mężczyzny
  5. 24-latka z Sosnowca zostawiła na ulicy 3-letniego synka, teraz się tłumaczy. Przerażające słowa, ręce opadają
  6. Gołąbki duszone w kapuście kiszonej. Rewolucyjny przepis, nawet Gessler nie zrobi lepszych
  7. Prowadzisz chów albo hodowlę? Już niebawem startuje kolejne dofinansowanie, można otrzymać nawet 100 tys. zł
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: o2, Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News