Tragedia w polskiej miejscowości. Ciało znaleziono tuż przy kościele

Tragedia w polskiej miejscowości. Ciało znaleziono tuż przy kościele Źródło: Wikimedia/Kriskros

Kościół w Polsce - w jednej z polskich miejscowości dokonano makabrycznego odkrycia w pobliżu świątyni. Mieszkanka miejscowości znalazła ciało młodego mężczyzny. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Niestety mężczyźnie nie dało się już pomóc.

Kościół - niedaleko świątyni odnaleziono ciało 20-letniego mężczyzny. Potwornego odkrycia w niedzielne popołudnie dokonała jedna z mieszkanek. Na miejsce natychmiast przyjechały służby. Sprawą zajęła się już policja oraz prokuratura. Udało się ustalić tożsamość ofiary. Mężczyzna miał liczne obrażenia głowy.

Kościół - makabryczne odkrycie w pobliżu świątyni

W pobliżu kościoła pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Ostrowcu Świętokrzyskim odnaleziono zwłoki 20-letniego mężczyzny. Na zmasakrowane ciało przypadkowo natknęła się jedna z mieszkanek, która spacerowała w okolicy. Ciało leżało na nieużytkach pomiędzy ulicą Polną a Denkowską. Na miejscu po chwili pojawiły się służby. 

Policja oraz prokurator zajęli się oględzinami zwłok, w czynnościach brał udział również lekarz sądowy. Wstępnie udało się ustalić, że jest to 20-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Młody mężczyzna miał mnóstwo obrażeń, nie było wątpliwości, że ktoś jest zamieszany w jego śmierć. 

Policja od samego początku brała pod uwagę, że w śmierci odnalezionego mężczyzny brały udział osoby trzecie. W związku ze sprawą w poniedziałek zatrzymano trzech mężczyzn w wieku od 21 do 25 lat. Zatrzymani złożyli wyjaśnienia we wtorek. Dwóch z nich zostało przesłuchanych w charakterze świadka, po czym zostali wypuszczeni do domu. 21-letniego Daniela K. spotkał inny los.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To 21-letni Daniel K. miał dotkliwie pobić odnalezionego mężczyznę. Zgromadzony materiał dowodowy, oględziny miejsca zbrodni, wstępne wyniki sekcji zwłok oraz zeznania świadków wskazują na to, że mężczyzna zadał pokrzywdzonemu serię uderzeń w głowę, szyję, a także klatkę piersiową. Spowodowało to liczne obrażenia ciała, jak złamania kości i krwotoki, których skutkiem była śmierć 20-latka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, zacznie się już za kilka dni. Fatalna informacja dla wielu Polaków

2. Sceny jak z horroru na polskiej porodówce. Nie mieści się w głowie

Daniel K. usłyszał zarzut zabójstwa w zamiarze ewentualnym w warunkach recydywy. Rzecznik kieleckiej prokuratury poinformował, że mężczyzna był już w przeszłości karany za umyślne przestępstwo przeciwko życiu oraz zdrowiu. Prokuratura skierowała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego na okres trzech miesięcy. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielki dzień Agnieszki Radwańskiej. Ogromna radość w rodzinie polskiej gwiazdy (FOTO)
  2. Katarzyna Dowbor nieźle namieszała, wystarczyło, że założyła perukę. Fani pomylili ją z Gessler, wszystko się nagrało
  3. Monika Zamachowska zdruzgotana. Przekazała posępną wiadomość o swoim synu, współczujemy
  4. Miał tylko 7-miesięcy, umarł na rękach aktora. Synek Bartłomieja Topy zmarł przed laty na bardzo rzadką chorobę
  5. Katarzyna Pakosińska przekazała smutną wiadomość. Niestety, stało się
  6. Matka chciała upokorzyć synka. Do sieci trafiło skandaliczne nagranie, matka była wulgarna i pod wpływem

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News