Kościół stał się miejscem okropnego dramatu.
Pixabay Tama6
Jakub Kossakowski - 19 Maja 2020

Wszedł na plebanię i zaczął robić karygodne rzeczy w biały dzień. Zatrzymano go na gorącym uczynku

Nie da się ukryć, że kościół dla wielu osób jest istotnym miejscem, gdzie mogą uzyskać spokój ducha. Okazuje się jednak, że nawet w takim miejscu może dojść do wstrząsającego dramatu, obok którego ciężko przejść obojętnie. Mężczyzna sterroryzował księży na plebanii.

Nikt nie spodziewałby się, że na plebanii dojdzie do czegoś takiego. 26-latek zrobił coś, o czym trudno nawet pomyśleć. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta.

Rozmrażanie mięsa nie jest tak łatwe jak się wydaje. Trzeba pamiętać o jednej, bardzo ważnej zasadzieRozmrażanie mięsa nie jest tak łatwe jak się wydaje. Trzeba pamiętać o jednej, bardzo ważnej zasadzieCzytaj dalej

Kościół w obliczu dramatu

Ciężko nie zauważyć, że kościół jest ostatnio temat numer jeden w naszym kraju. Wszystko za sprawą głośnego filmu braci Sekielskich, który wywołał oburzenie społeczne. Oczywiście nie obyło się bez tłumaczeń kurii, dotyczących biskupa Janiaka. Jednak one absolutnie nie wpływają na całą sytuację, która jest zdecydowanie bulwersująca. Ostatnio na jednej plebanii wydarzyło się coś, co sprawiło, że konieczna była interwencja policji. 26-latek w brutalny sposób groził księżom. Co konkretnie się wydarzyło?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sen na brzuchuŚpisz na brzuchu? Okropny błąd, lepiej jak najszybciej zmienić przyzwyczajeniaCzytaj dalej

Nóż wymierzony w stronę księży

Mężczyzna już wcześniej był znany policji. Niedawno odwiedził kościół, w którym wykrzykiwał obraźliwe hasła i kierował groźby pod adresem księży. Jednak to okazało się dla 26-latka niewystarczające. Zdecydował się na bardziej radykalne kroki i w ruch poszedł nóż.

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal Fakt24, dramat rozegrał się na plebanii przy Bazylice Grobu Bożego w Miechowie. Wkroczył tam mężczyzna, który trzymał w swojej ręce nóż. Agresor groził dwóm księżom, że ich zabije. Zażądał od nich również pieniędzy. Później zaczął demolować plebanię. Gdyby nie kobieta będąca w trakcie zajścia na plebanii, furia mężczyzny mogłaby stać się przyczyną tragedii. Policja zatrzymała 26-latka na gorącym uczynku.

Dzisiaj grzeje:

1. Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19
2. Z ostatniej chwili: Wiemy, kiedy odbędą się matury i egzaminy. Szef MEN potwierdził datę

Tym razem nikomu nic się nie stało, jednak takie akty agresji mogą być spowodowane butą, jaką niestety charakteryzują się struktury polskiego Kościoła. Coraz więcej osób ma dosyć tego, jak postępują duchowni i ich wyższości ponad prawem. Niewykluczone, że bezradność społeczeństwa przyczyni się do większej liczby takich dramatów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szumowski przekazał kluczowe informacje. Poważne zmiany już od 15 czerwca
  2. Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała całą prawdę o śmierci męża. Po latach poznaliśmy druzgocące szczegóły
  3. Andrzej Duda apeluje do wszystkich Polaków. Chodzi o pieniądze rodaków
  4. Joanna Koroniewska przyłapana, w sieci pojawiły się zdjęcia. Fani zdegustowani, jak mogła?
  5. Bartas Szymoniak miał wygrać listę Trójki? Dramatyczny apel
  6. Biedronka właśnie poszła na całość. W Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma nic lepszego

Domowe triki nie raz potrafiły nas zaskoczyć.Włożyła ząbek czosnku do doniczki. Rano zobaczyła efekt i przecierała oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Źródło: Fakt24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News