Wierni do dziś pamiętają. Lucyfer nagle pojawił się w kościele, ksiądz przeżył wstrząs. Natychmiast wystosował powalające pismo

Wierni do dziś pamiętają. Lucyfer nagle pojawił się w kościele, ksiądz przeżył wstrząs. Natychmiast wystosował powalające pismo Źródło: marcelkessler/Pixabay

Kościół Świętej Marii Magdaleny w Magdalence był miejscem, gdzie doszło do niecodziennego zdarzenia. Podczas mszy wierni i ksiądz byli świadkami niewyobrażalnych rzecz. Wszyscy zebrani na parafii przeżyli prawdziwy wstrząs, który do dziś utkwił im w pamięci.

Kościół Świętej Marii Magdaleny w Magdalence stał się miejscem, o którym mówiła cała Polska, gdy wyszło na jaw, co takiego pojawia się tam podczas mszy świętej. Proboszcz musiał podjąć natychmiastową reakcję. Pomimo upływu czasu wszyscy parafianie pamiętają, co się stało. 

Kościół został "odwiedzony" przez Lucyfera

W parafii Świętej Marii Magdaleny w Magdalence wierni mogli się natknąć na "Lucyfera". Nie ma to jednak nic wspólnego z upadłym aniołem czy popularnym serialem. "Lucyfer", który pojawił się w kościele to nazwa sieci WiFi, którą można złapać w kościele. 

Okazuje się, że Kościół Świętej Marii Magdaleny w Magdalence graniczy z domem, w którym właściciel nazwał swoją sieć "Lucyfer". Sprawa nie wyszłaby na jaw, gdyby nie to, że na terenie parafii, można ją było "złapać". Wierni natychmiast się oburzyli z żartu właściciela sieci, a proboszcz podjął pilną interwencję. 

Kościół wystosował pismo do właściciela sieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Parafia św. Marii Magdaleny, której jestem proboszczem, zwracam się do Państwa, o zmianę nazwy sieci WiFi na inną. Martwi nas fakt, że mimo rozmowy, jaką przeprowadził z Państwem jeden z naszych parafian, nazwa szkodliwa dla uczuć religijnych osób przebywających w parafii nie została zmieniona - napisał w oficjalnym piśmie proboszcz. 

Proboszcz zauważył także, że nazwa sieci widoczna jest nie tylko na parafii, ale i w domu rekolekcyjnym. Duchowny pisząc pismo, miał nadzieję, że nazwa sieci zostanie szybko zmieniona, oferował także bezpłatną pomoc techniczną, jeżeli właściciel sieci "Lucyfer" nie wie, jak zmienić nazwę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została wykorzystana przez 4 chłopaków. Po 2 latach jej mama zagląda do łazienki i odkrywa przerażającą prawdę
2. GIF wycofał leki, które stosują tysiące Polaków. Koniecznie sprawdźcie, czy nie macie ich w domu

Nazwa sieci wywołała wielkie oburzenie nie tylko wśród wiernych w Magdalence, ale i w internecie. Internauci byli zdania, że takie praktyki są nie na miejscu. Wiele osób było za tym, by nazwa została jak najszybciej  zmieniona. Wierni z parafii św. Marii Magdaleny do dziś z niesmakiem wspominają to zdarzenie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Treść słów kucharza poraża. Polacy się wściekną, chodzi o 200 zł za rybę nad morzem
  2. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  3. Wiadomo, kiedy może powstać szczepionka na koronawirusa, padła konkretna data. Lekarze właśnie zaczęli testy
  4. Polacy niczego nie byli świadomi, duże zmiany dla tysięcy kierowców. Prezydent już podpisał ustawę
  5. Gigantyczne zmiany w każdej Biedronce. Klienci mogą przeżyć wstrząs, przywiązali się do poprzedniego stanu
  6. Cuckold czyli nowy rodzaj zdrady. Kobiety nie mają o niej pojęcia

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News