Tragedia w polskim kościele, mieszkańcy są przerażeni. Pilna akcja służb

Tragedia w polskim kościele, mieszkańcy są przerażeni. Pilna akcja służb Źródło: Marek BAZAK/East News

Polski kościół - makabryczne sceny, ogromna tragedia. Okoliczni mieszkańcy są przerażeni, nie spodziewali się takich wydarzeń w swojej okolicy. Na miejsce szybko przyjechały służby. Sprawa jest poważna. Policja już rozpoczęła śledztwo w sprawie.

Pewien kościół zmaga się z ogromną tragedią, która się wydarzyła w jednej z parafii. W Małopolsce doszło do makabrycznych scen. Mieszkańcy są przerażeni, w ich okolicy nigdy nie działo się coś takiego. Policja wszczęła już dochodzenie w sprawie. Przerażające sceny w powiecie nowotarskim.

Makabryczne sceny w jednym z polskich kościołów

W kościele św. Jadwigi Śląskiej w Waksmundzie doszło do przerażających scen. Na posadzce w środku świątyni znajdował się mężczyzna, który leżał w kałuży krwi. Na miejsce niezwłocznie wezwano służby ratunkowe. Okoliczni mieszkańcy są przerażeni. Nikt nie spodziewał się takich scen, zwłaszcza w kościele. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala w Nowym Targu. Ustalamy przebieg zdarzenia, na miejscu pracowali też funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej - przekazała aspirant Dorota Garbacz Z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. Gdy policjanci dotarli na miejsce zdarzenia, poszkodowany był przytomny, lecz stracił dużo krwi. 

Do przerażającego odkrycia doszło dziś, w kościele pw. Jadwigi Ślądkiej odkryto mężczyznę, który leży w kałuży krwi. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Mężczyzna zachował przytomność, przetransportowano go do szpitala w Nowym Targu. Obecnie przeprowadzane są czynności dochodzeniowe w celu ustalenia przebiegu makabrycznego zdarzenia w kościele.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została wykorzystana przez 4 chłopaków. Po 2 latach jej mama zagląda do łazienki i odkrywa przerażającą prawdę

2.Chore krowy w ubojni. Ich mięso miało trafić do sklepów

Jak informuje portal Podhale24, okoliczni mieszkańcy nie znają mężczyzny odnalezionego w kościele. Z wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wszedł do kościoła, po czym udał się na chór, a następnie skoczył na posadzkę. Sprawą zajęli się nowotarscy policjanci. Badają, czy w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie. Mieszkańcy są przerażeni tym okropnym wydarzeniem w ich okolicy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Banknot 10 zł jest właśnie niewyobrażalnie cenny w Biedronce. Bardziej niż kiedykolwiek
  2. Marcin Gortat nie mógł dłużej wytrzymać. Dodał mocny wpis, który usunął, ale w internecie nic nie ginie
  3. Tata zamknął córkę w samochodzie i poszedł do pracy. Wrócił po 7 godzinach, niestety było już za późno
  4. Na jaw wyszła porażająca prawda o pogrzebie Jerzego Pilcha. Żałobnicy o niczym nie mieli pojęcia
  5. Gessler nie wytrzymała, nie mogła dłużej milczeć. Wydała pilny apel
  6. Cuckold czyli nowy rodzaj zdrady. Kobiety nie mają o niej pojęcia

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News