Mieli wrócić z zimowego wypoczynku. Rodzice zginęli na oczach dzieci

Mieli wrócić z zimowego wypoczynku. Rodzice zginęli na oczach dzieci Źródło: flickr.com

Kościerzyna stała się miejscem niesamowicie przerażającej tragedii. To tam, na oczach swoich dzieci, zginęli rodzice. Wszyscy mieli po prostu spokojnie wrócić z zimowego wypoczynku. Niestety, życie napisało zupełnie inny, bardzo przykry scenariusz.

Kościerzyna długo tego nie zapomni. W jej okolicach doszło do straszne wypadku, który pochłonął życie dwóch dorosłych osób. Matka i ojciec zginęli na oczach swoich dzieci. Co jeszcze bardziej przerażające - rodzina wracała z zimowego wypoczynku. Zamiast dojechać bezpiecznie do domu, z dobrymi wspomnieniami, życie napisało dla nich najgorszy możliwy scenariusz. 49-letni mężczyzna i 46-letnia kobieta zginęli na miejscu. Tragiczny wypadek przeżyli chłopcy w wieku 15 i 4 lat - synowie pary. Obaj przebywają obecnie pod opieką lekarzy ze Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie.

Kościerzyna miejscem tragicznego wypadku

Do tragedii doszło w niedzielę ok. godziny 20:00. Aktualnie trwa przesłuchiwanie świadków tego zdarzenia. Jak dowiedział się portal RMF24 sprawcą wypadku był 21-letni kierowca innego pojazdu, który sam również potrzebował bo fakcie pomocy lekarskiej. Niemniej - wypadek przeżył.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Kierujący seatem 21-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, na prostym odcinku drogi, jadąc w kierunku Wdzydz Tucholskich z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, w wyniku czego doszło do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka suzuki, którym kierował 49-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - mówił dla RMF24 Mateusz Czucha z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie. Na miejscu przeprowadzono reanimację rodziców dwóch ocalałych chłopców, ale niestety, nie udało się przywrócić im funkcji życiowych. Oboje zginęli na miejscu. Młody mężczyzna, który spowodował wypadek był trzeźwy. Na ten moment zatrzymano mu prawo jazdy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda martwi się o córkę. Kinga zdruzgotana nagłą śmiercią przyjaciółki
  2. Jackowski przewidział przyszłość Kaczyńskiego: „Leży w łóżku, wokół niego stoją posłowie”
  3. „Lista grzechów” Tadeusza Rydzyka opublikowana w sieci. Redemptorysta będzie wściekły
  4. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  5. Opublikowano listę kobiet Wojewódzkiego. Gwiazdor TVN może być zły
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: RMF24
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News