JE Mateusz Morawiecki chce być drugim Eugeniuszem Kwiatkowskim.

Pod wpływem idei socjalistycznych śp. Eugeniusz Kwiatkowski postanowił stworzyć dwie Wielkie Budowle Socjalizmu: Gdynię i Centralny Okręg Przemysłowy. Zrujnowało to Polskę dogłębnie. Sam COP kosztował tyle, co całoroczny budżet państwa (!!) – plus połowę Funduszu Obrony Narodowej. Resztę kraju obłożono potwornymi podatkami, „bo taka była konieczność wojskowa”.

ZOBACZ TAKŻE: Nagrali go! Morawiecki klnie jak szewc, gorzko o Polsce

Dziennikarze byli wożeni do Gdyni i Tarnobrzega, by oglądać rozmach budownictwa socjalistycznego – a reszta Polski zdychała z głodu. A z tą koniecznością militarną to było tak, że w COP-ie, z braku czasu, na potrzeby wojska nie zrobiono NIC – natomiast potem prząz całą wojnę COP pracował dla Wehrmachtu i SS. Wątpię, czy z tej okazji zafundowali piekłoszczykowi Kwiatkowskiemu choćby skromną tablice pamiątkową – a przecież powinni byli.

Piszę to, bo PiS-owcy są miłośnikami sanacji i rozbudowują socjalizm na potęgę. Mowy nie ma, by coś sprzedawali: nacjonalizują! No, i dokładamy do kolejnych państwowych deficytowych molochów. W planach już jest utworzenie Centralnego Portu Lotniczego (ok. 30 mld zł) oraz Centralnego Portu Morskiego w Gdańsku (ok. 10 mld zł). JE Mateusz Morawiecki zrujnuje Polskę podobnie jak śp. Eugeniusz Kwiatkowski.

ZOBACZ TAKŻE: Nowy konflikt w rządzie. Morawiecki ma na pieńku z…

Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat


Internauci komentują zmianę premiera. Jest ostro! [MEMY]

...

Zobacz również