Lider partii KORWiN nie ma najlepszego zdania o prezydencie Andrzeju Dudzie i nie wierzy w żadne zmiany. Uważa, że reprezentant PiS „nie zlikwiduje skorumpowanej sitwy”. Idzie o zakład, w którym stawką ma być zjedzenia buta z lewej nogi, że niewiele się zmieni.

Na swoim Facebooku opublikował oświadczenie i zobowiązał się do zjedzenia buta z lewej nogi, jeśli….

„Dlaczego uważam, że p.Andrzej Duda nic nie zrobi, nie zlikwiduje skorumpowanej sitwy rządzącej Polską? Dlatego, że PiS to druga skorumpowana sitwa rządząca Polską – więc tamci mają na tych haki – i zniszczyć tamtych można tylko pogrążając połowę swoich. Przypominam, że Jarosław Kaczyński miał w Polsce PEŁNIĘ władzy, obiecywał walkę z Układem – i jedyne, co odkrył, to to, że wybitny neurochirurg przyjmował koniaki.
A zamiast ścigać przestępców prowokował ludzi do popełniania przestępstw.
Ale, być może, p.Duda nie ma tych zahamowań, co Jarosław Kaczyński? Może poświęci połowę PiSu by dopaść 90% PO? Może powoła (bo to Prezydent powołuje Prokuratora Generalnego!) kogoś takiego, jak p.Antoni di Pietro, którego akcja „czyste ręce” (mani pulite) doprowadziła w 1992 do rozpadu wszystkich pięciu największych partyj włoskich – i nawet masoneria z trudem to przeżyła?
To będę się bardzo, bardzo cieszył i uroczyście zjem własny but z lewej nogi.
Obiecuję!”

Zakłady, w których biorą udział buty już się zdarzały. Dziennikarz Superstacji Kuba Wątły, po opublikowaniu nagrań z bitwy posła Wiplera z policją, wylizał własne obuwie.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

 

...

Zobacz również