Janusz Korwin-Mikke wyzwał Pawła Kukiza za pośrednictwem mediów na debaty dotyczące zbliżającego się ogólnokrajowego referendum.

Na zorganizowanej przez siebie konferencji prasowej Janusz Korwin-Mikke wyzwał Pawła Kukiza do przeprowadzenia cyklu debat dotyczącego trzech pytań, które pojawią się we wrześniowym referendum.

Panie Pawle, pan chciał mieć debaty przed wyborami prezydenckimi, no więc teraz jest okazja do debat przed referendum. Są trzy pytania i proponuję, żebyśmy odbyli w przyszłym tygodniu w terminach dla pana dogodnych, debaty na tematy wszystkich trzech pytań w referendum. Po prostu trzeba je wyjaśnić, żeby ludzie wiedzieli, nad czym mają głosować, jeżeli w ogóle mają iść do głosowania – zwrócił się do Kukiza Korwin-Mikke.

Jak zaproponowali politycy partii KORWiN pierwsza publiczna debata mogłaby się odbyć już w najbliższy poniedziałek, podczas której poruszono by kwestie dotyczące pierwszego pytania referendum tj. wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do sejmu RP.

Paweł Kukiz jak na razie nie odpowiedział na wyzwanie Janusza Korwin-Mikkego.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh

...

Zobacz również