Korwin-Mikke wyzywa Kukiza na publiczne debaty
Wiadomości Pikio - 19 Sierpnia 2015

Korwin-Mikke wyzywa Kukiza na publiczne debaty

Janusz Korwin-Mikke wyzwał Pawła Kukiza za pośrednictwem mediów na debaty dotyczące zbliżającego się ogólnokrajowego referendum.

Na zorganizowanej przez siebie konferencji prasowej Janusz Korwin-Mikke wyzwał Pawła Kukiza do przeprowadzenia cyklu debat dotyczącego trzech pytań, które pojawią się we wrześniowym referendum. - Panie Pawle, pan chciał mieć debaty przed wyborami prezydenckimi, no więc teraz jest okazja do debat przed referendum. Są trzy pytania i proponuję, żebyśmy odbyli w przyszłym tygodniu w terminach dla pana dogodnych, debaty na tematy wszystkich trzech pytań w referendum. Po prostu trzeba je wyjaśnić, żeby ludzie wiedzieli, nad czym mają głosować, jeżeli w ogóle mają iść do głosowania - zwrócił się do Kukiza Korwin-Mikke. Jak zaproponowali politycy partii KORWiN pierwsza publiczna debata mogłaby się odbyć już w najbliższy poniedziałek, podczas której poruszono by kwestie dotyczące pierwszego pytania referendum tj. wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do sejmu RP. Paweł Kukiz jak na razie nie odpowiedział na wyzwanie Janusza Korwin-Mikkego.Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News