Do dobrych obyczajów telewizji należy niepokazywanie samobójców, niepokazywanie śmierci narkomanów, bo uważa się, że to rozpowszechnia narkomanię i samobójstwa. Pokazywanie terroryzmu jest właśnie propagowaniem terroryzmu, tak jak pokazywanie zboczeń jest propagowaniem zboczeń. Oskarżam tutaj telewizję, że to ona jest po części odpowiedzialna za tę falę terroryzmu. Powinniśmy to przemilczać – bo to, czego chcą terroryści, to rozgłos.

Były prezydent Czech i Moraw, p. Wacław Klaus, w wywiadzie dla czeskiej telewizji skrytykował politykę migracyjną Brukseli i stwierdził, że to czas, „aby przygotować wyjście kraju z Unii Europejskiej”.

P. Klaus, który zadecydował ostatecznie o powstaniu Unii Europejskiej – bo gdyby nie podpis śp. Lecha Kaczyńskiego i Wacława Klausa UE w ogóle by nie powstała – teraz mówi, że to był błąd i że trzeba szykować Czechy do Czexitu. Pytanie, czy tego samego nie powinien powiedzieć Jarosław Kaczyński, który wtedy wciągał nas do Unii, a teraz widać wyraźnie, że zaczyna mieć wątpliwości.

Janusz Korwin-Mikke

...

Zobacz również