korwinkukiz
Wiadomości Pikio - 24 Sierpnia 2015

Korwin-Mikke: Kukiz mnie oszukał i kpi sobie ze wszystkich

Janusz Korwin-Mikke ostro skomentował kontrpropozycję Pawła Kukiza ws. wyzwania na debaty przed zbliżającym się referendum. Według prawicowego polityka muzyk nie dość, że oszukał go to jeszcze kpi sobie ze wszystkich.

Blisko tydzień temu Janusz Korwin-Mikke wyzwał Pawła Kukiza na debaty dotyczące pytań jakie mają się znaleźć we wrześniowym referendum. Obydwaj panowie mieli dyskutować na temat sensowności wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu, kwestii finansowania partii politycznych z budżetu państwa oraz rozstrzygania wątpliwości w prawie podatkowym na korzyść podatnika. Na wyzwanie Korwin-Mikkego, Paweł Kukiz odpowiedział po pięciu dniach zaznaczając jednak, że do spotkania nie może dojść w Warszawie z uwagi na inne - wcześniej zaplanowane - "spotkania" na Mazurach. Na kontrpropozycję Kukiza natychmiast odpowiedział Korwin-Mikke zarzucając muzykowi oszustwo i robienie sobie ze wszystkich kpin. Jak wyjaśnił prawicowy polityk, Paweł Kukiz oszukał go kłamiąc, że "nie ma czasu na debaty nt. referendum z uwagi na serię koncertów na Mazurach – a znalazł czas by wpaść do Warszawy na dyskusję w TV Republika z – w/g Jego określenia - PiSowską k...ą".Janusz Korwin-Mikke - jak wyjaśnił - ze względu na oszustwo Kukiza, wycofał swoją propozycję dotyczącą debat.Polub pikio.pl by być na bieżąco!
bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News