Europoseł Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z TVP Info stwierdził, że cały świat śmieję się z Europy z uwagi na jej reakcje i działania dot. islamskiego terroryzmu. 

Lider KORWiN-y stwierdził, że zagrożenie terrorystyczne w Europie będzie coraz większe, ponieważ mówiąc o aktach terroru zorganizowanych przez islamskich radykałów robi im się reklamę.

 – Robi się terrorystom reklamę. Jeżeli pokazujemy tych terrorystów i ich akty terroru to wielu młodych ludzi myśli sobie „ach to i ja będę na ustach całego świata”. Tego nie wolno pokazywać, nie wolno z tego robić wielkiego halo – powiedział Korwin-Mikke.

Jak przekonywał dalej lider KORWiN-y, radykalizm młodych muzułmanów wynika z tego, że „młodzi ludzie chcą być sławni”, a że media i rządzący robią im „reklamę” to radykalizm postępuje.

Ponadto, według Korwin-Mikkego najlepszym sposobem na poradzenie sobie z terroryzmem – oprócz zaprzestania robienia reklamy terrorystom – jest przywrócenie w całej Europie kary śmierci oraz prawa do posiadania broni dla obywateli, a także zasadę, że ludzie mają prawo się bronić sami.

 – W Polsce jak człowiek zabije włamywacza albo terrorystę to pójdzie siedzieć za nieuprawnione użycie broni. Także trzeba wierzyć, że ludzie sobie poradzą, bo my nie wierzymy kompletnie ludziom – przekonywał w TVP Info JKM.

 Jak również oświadczył Korwin-Mikke, cały świat śmieje się z Europy z powodu jej reakcji i działań dotyczących terroryzmu.

 – Jest czymś przerażającym, że odwołano marsz „Nie dla strachu”. Przecież we wszystkich ważnych stolicach z nas się śmieją. W Teheranie, w Kairze, w Dżakarcie, w Pekinie. Europa jest trupem, zgniłym śmierdzącym trupem. Ludzie, którzy się boją, boją się umrzeć. To jest coś strasznego. Ja czuję ten strach jak jestem na posiedzeniu komisji spraw zagranicznych i jest wiadomość o zamachu w metrze, blady przewodniczący komisji mówi „pod nami jeżdżą ciężarówki, przecież mogą być z ładunkiem wybuchowym”. Przerażeni są. Nie można się bać! – przekonywał Korwin-Mikke.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh, źródło: tvp info

...

Zobacz również