Pękła kolejna bariera. Informacje z ministerstwa potwierdzają wzrost chorych

Pękła kolejna bariera. Informacje z ministerstwa potwierdzają wzrost chorych Źródło: pikio.pl

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się w dużym tempie. Właśnie pękła kolejna bariera, dramatyczne informacje.

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się bardzo stanowczo. Chwilę temu media obiegły nowe informacje dotyczące epidemii COVID-19. Polacy robią co mogą, by jak najszybciej pokonać wirusa, jednak zarażonych wciąż przybywa.

Koronawirus w Polsce przybiera na sile. Pękła kolejna bariera

Ministerstwo Zdrowia właśnie poinformowało o przekroczeniu kolejnej bariery. Zaledwie kilka godzin temu zaktualizowano dane dotyczące liczby ofiar śmiertelnych koronawirusa oraz osób zarażonych. W ostatnich dniach COVID-19 przybrał na sile zbierając coraz większe żniwa, bowiem w minioną środę przekroczona została liczba 1000 chorych. Jak możemy dowiedzieć się z komunikatu ministerstwa, odnotowano nowych 35 przypadków zarażenia, co oznacza, że przekroczyliśmy próg 1100 chorych osób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mamy 35 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.Potwierdzone przypadki dotyczą: 14 osób z woj. łódzkiego, 7 osób z woj. dolnośląskiego, 4 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. małopolskiego oraz po 1 osobie z woj. opolskiego i podkarpackiego.W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1120/14 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - podało Ministerstwo Zdrowia o oficjalnym komunikacie na Twitterze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niepokojące informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. Z każdą godziną sytuacja się pogarsza

2. Niepokojące informacje. Jolanta Kwaśniewska z Aleksandrem nie przebywają na terenie Polski

Przypominamy, że jedynym skutecznym sposobem w zwalczaniu koronawirusa jest ograniczenie kontaktów z innymi osobami. Należy zatem ograniczyć wyjścia z domu to minimum. Ponadto, osoby podejrzewające u siebie zarażenie COVID-19 w pierwszej kolejności powinny zadzwonić na infolinię, gdzie uzyskają informacje o kolejnych działaniach. Wykazując objawy koronawirusa pod żadnym pozorem nie powinniśmy działać "na własną rękę".

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO podało nowy objaw COVID-19. Warto przyjrzeć się swoim oczom
  2. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy
  3. Wielu Polaków wychowało się na jego twórczości. Niestety, choroba okazała się silniejsza, na dniach dziennikarz skończyłby 56 lat
  4. Zmagała się z bólami brzucha, nikt nie potrafił jej pomóc. W końcu prawda wyszła na jaw, skrywała sekret, który przeraził nawet lekarzy
  5. Doda wrzuciła do sieci film z intymnych chwil z mężem. Ostrzegamy, widok nie dla wszystkich  
  6. Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca "TOP Chefa", był zakażony

Źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News