Najnowsze wiadomości ws. Adama Małysza. Podejrzane okoliczności zarażenia, fani nadal nie mogą uwierzyć

Najnowsze wiadomości ws. Adama Małysza. Podejrzane okoliczności zarażenia, fani nadal nie mogą uwierzyć Źródło: instagram.com adammalyszofficial

Koronawirus w Polsce zbiera coraz większe żniwa. Dziś media obiegła przykra informacja, że do grona zarażonych dołączył Adam Małysz. Fanów skoczka bardzo ta wieść przytłoczyła. Teraz pojawiły się kolejne informacje w jego sprawie.

Koronawirus w Polsce: liczba zarażonych stale rośnie. Poniedziałkowym popołudniem opinia publiczna została poinformowano, że COVID-19 zdiagnozowano u skoczka Adam Małysza. Nikt nie był w stanie tego przewidzieć. Niedługo potem w mediach pojawiły się kolejne doniesienia w jego sprawie. Głos zabrał sam zainteresowany. 

Koronawirus w Polsce: nowe informacje ws. Adama Małysza 

Informacja o zdiagnozowaniu COVID-19 u Adama Małysza przytłoczyła fanów. Skoczek postanowił osobiście poinformować, że jest chory. Okazało się, że jego motywacją do przebadania się była świadomość, iż miał kontakt z osobą zarażonych. Już kilka godzin później, w rozmowie z Wirtualną Polską, zdecydował się powiedzieć o tym znacznie więcej. 

- Początkowo nie myślałem o badaniach. Jak dostałem informację od osoby, która miała pozytywny wynik, że jest chora, od razu pojechałem do Bielska-Białej na test. To był piątek. Pani sama była zdziwiona, że się badam, byłem w znakomitej kondycji. Myślała, że może potrzebuję zaświadczenie do Czech, aby wyjechać za granicę. W poniedziałek, po dwóch dniach przyszedł wynik. Pozytywny - mówił dla WP Adam Małysz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Skoczek stara się z dystansem podejść do zarażenia i nie wpadać w paranoję. W rozmowie z portalem ze śmiechem opowiada o swojej sytuacji. Przyznał, że po otrzymaniu pozytywnego wyniku skontaktował się z sanepidem, by poinformować o wszystkich osobach, z którymi w ostatnim czasie miał styczność.

Dzisiaj grzeje: 1. Po wieści o zarażeniu Małysza nagle pojawiło się oficjalne oświadczenie. Chodzi o Kamila Stocha

2. Nie żyje 31-letnia mistrzyni. Odeszła tuż po porodzie

- Wciąż to powtarzam, najważniejsze to nie dać się zwariować. Najgorzej reaguje bowiem psychika. Jak się dowiedziałem, że jestem chory, natychmiast wszystko zaczęło mnie boleć. Taka jest reakcja organizmu. [...] Oczywiście podałem naszych skoczków też w informacji dla sanepidu, ale związek i tak zapewne zleciłby badania. Choćby dla pewności. Ja sam nie mam pewności, gdzie się zaraziłem. Z chłopakami nie jeździłem w tym samym samochodzie, rzadko przebywałem z nimi w pomieszczeniach. Kontaktowaliśmy się niemal wyłącznie na powietrzu - opowiadał dla WP. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Bardzo złe informacje w sprawie Turnieju Czterech Skoczni. Polacy będą musieli poradzić sobie bez kibiców
  3. Niby normalne zdjęcie młodej pary obiega sieć. Kiedy widzi się je w całości, łzy same lecą z oczu, nikt się nie spodziewa podobnego widoku
  4. Nagrania z polskich miast przerażają. Ogromne zniszczenia po potężnych burzach, straty są niewyobrażane
  5. W sieci pojawiło się nagranie chłopczyków, których ojciec zamknął w nagrzanym samochodzie. Szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  6. Uwaga: Każdy Polak dostanie dziś wiadomość SMS. Znamy jej treść, bardzo ważne

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News