Pilna wiadomość. Służby sanitarne potwierdziły najgorsze, niestety

Pilna wiadomość. Służby sanitarne potwierdziły najgorsze, niestety Źródło: Piotr Molecki East News

Koronawirus w Polsce. Niepokojące doniesienia z kraju. Służby sanitarne właśnie potwierdziły najgorszą wiadomość. Dotychczas sytuacja w jednym z regionów w Polsce miała się wyjątkowo dobrze. Niestety środowy raport potwierdził obawy.

Koronawirus w Polsce. Sytuacja jest niepokojąca. Dotychczas jeden z regionów w kraju mógł się cieszyć spokojną oraz stabilną sytuacją. Niestety najgorsze obawy okazały się prawdą. Smutne doniesienia z województwa warmińsko-mazurskiego. 

Koronawirus w Polsce. Najgorsze obawy okazały się prawdą

Powiat gołdapski do tej pory był ostatnim wolnym od koronawirusa regionem w Polsce. Niestety dzisiaj przekazano smutną wiadomość. Zachorował starszy mężczyzna, który w związku z tym trafił do szpitala, przekazały służby wojewody warmińsko-mazurskiego. 

W środowym raporcie dziennym Krzysztof Guzek, rzecznik wojewody, poinformował o tym, że na Warmii i Mazurach odnotowano 18 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Najwięcej z nich wykryto w powiecie iławskim (5 przypadków) oraz powiecie olsztyńskim, gdzie pojawiło się 3 nowe zakażenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dwa przypadki zakażenia koronawirusen zostały potwierdzone w Zespole Szkół w Pasłęku znajdującym się przy ul. Zwycięstwa. Obydwa z nich dotyczą uczniów placówki. Obecnie prowadzone są działania służb sanitarnych oraz dyrekcji szkoły, które zmierzają do podjęcia optymalnych decyzji mających zapewnić bezpieczeństwo sanitarne osób, które miały kontakt z zakażonymi. Obecnie szkoła prowadzi nauczanie w trybie zdalnym. Nadzorem sanitarnym zostało objętych 70 uczniów oraz ponad 20 nauczycieli. 

Dotychczas w czterech szkołach znajdujących się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego wprowadzono zmiany w tradycyjnym trybie nauczania. Mowa o dwóch szkołach znajdujących się w Olsztynie - liceum nr 2 oraz katolicka podstawówka znajdująca się przy ul. Wyszyńskiego, a także zespół szkół w Działdowie oraz szkołę podstawową w Lubawie. Zakażenie zostało również potwierdzone u nauczycielki z Zespołu Placówek Edukacyjnych w Olsztynie. Na ten moment nie zapadła tam jednak decyzja odnośnie trybu nauczania.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje ikona polskiej telewizji

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Ogromna strata, tysiące fanów w żałobie. Nie żyje artysta uwielbiany na całym świecie

 Dotychczas powiat gołdapski był ostatnim regionem w całej Polsce, gdzie nie odnotowano ani jednego przypadku zakażenia koronawirusem. Niestety dzisiaj najgorsza obawa została potwierdzona i odnotowano pierwszy przypadek zachorowania. Starszy mężczyzna w związku z tym trafił do szpitala. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda padła ofiarą ostrej krytyki. Tak powinna postępować pierwsza dama?
  2. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?
  3. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur
  4. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  5. Z ostatniej chwili: premier Morawiecki właśnie podjął decyzję. Wszystko po najbliższym weekendzie
  6. Sprawdzili, które uwielbiane przez Polaków grzyby są najzdrowsze. Wyniki mogą zaskoczyć nawet zapalonego grzybiarza

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News