Wszyscy obawialiśmy się podobnych informacji. Ministerstwo zdrowia podało do publicznej wiadomości najnowsze dane

Wszyscy obawialiśmy się podobnych informacji. Ministerstwo zdrowia podało do publicznej wiadomości najnowsze dane Źródło: pikio.pl

Koronawirus w Polsce. Właśnie pojawiły się najnowsze informacje, przekazane do wiadomości publicznej przez Ministerstwo zdrowia. Wszyscy obawialiśmy się podobnych informacji.

Koronawirus w Polsce. W kraju wciąż pojawiają się nowe przypadki zarażeń koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia na bieżąco przekazuje kolejne bilanse. Dziś z samego rana opublikowana została aktualizacja danych związanych z liczbą osób zarażonych w Polsce. 

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazuje najnowszy bilans 

Zgodnie z wiadomościami, które pojawiły się 1.04, odnotowano dramatyczny wzrost zgonów. W ciągu wczorajszego dnia Ministerstwo Zdrowia przekazało, że w ciągu doby zmarło 10 pacjentów. W kraju pojawiło się także 243 potwierdzonych przypadków osób zakażonych koronawirusem. Dziś z rana Ministerstwo Zdrowia przekazało kolejny bilans.

- Mamy 79 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 22 osób z woj. śląskiego, 14 osób z woj. lubelskiego, 12 osób z woj. wielkopolskiego, 11 osób z woj. małopolskiego, 5 osób z woj. pomorskiego, 4 osób z woj. dolnośląskiego, 3 osób z woj. opolskiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. łódzkiego, 2 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz 1 osoby z woj. świętokrzyskiego. Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci dwóch osób zakażonych koronawirusem: 59-letniego mężczyzny ze szpitala w Tychach oraz 88-letniej kobiety ze szpitala w Łańcucie, która miała choroby współistniejące. W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 2633/45 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).- przekazało Ministerstwo Zdrowia za pośrednictwem Twittera. 

Po aktualizacji danych w Polsce jest 2633 osób zarażonych, w tym 45 potwierdzonych zgonów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Koronawirus w Polsce. Nowe obostrzenia 

W związku z sytuacją w kraju pojawiły się kolejne obostrzenia dla wszystkich mieszkańców. Zmieniły się zasady, co do robienia zakupów, przebywania poza mieszkaniem i korzystania z komunikacji publicznej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy obawialiśmy się podobnych informacji. Ministerstwo zdrowia podało do publicznej wiadomości najnowsze dane
2. Nie żyje dwóch nastolatków. Byli zarażeni koronawirusem, 13-latek i 19-latek

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się w szybkim tempie. Każdego dnia przekazywane są wiadomości w sprawie kolejnych przypadków. Ministerstwo Zdrowia nieustannie przypomina, by stosować się do oficjalnych zaleceń, które mogą sprawić, że ryzyko zarażenia koronawirusem spadnie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO ostrzega. W ciągu ostatniego tygodnia liczba ofiar koronawirusa wzrosła dwukrotnie
  2. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  3. Wiadomo, ilu Polaków straci pracę. Gigantyczna liczba
  4. Będzie 1000 plus? Wiadomo, kto może liczyć na nowe świadczenie
  5. Koniec problemów z zakupami i kolejkami. Biedronka i LIDL wprowadzają nowe zasady
  6. Niemal wszyscy Polacy popełniają 3 wielkie błędy podczas gotowania żurku. Zapominają o bardzo ważnych rzeczach

źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News