Koronawirus - ogniska
tmblog_ro /Pixabay
Aneta Wasilewska - 27 Września 2020

Dwa nowe, duże ogniska koronawirusa w Polsce. Bardzo smutne informacje

Koronawirus nie odpuszcza. Dziś w mediach pojawiła się informacja o wybuchu dwóch dużych ognisk koronawirusa w Polsce. Bardzo smutne wiadomości zostały potwierdzone przez rzecznika wojewody.

Koronawirus w Polsce. Niestety, właśnie pojawiła się oficjalna wiadomość o kolejnych dwóch nowych ogniskach COVID-19 w Polsce. Przypomnijmy, że zaledwie wczoraj informowaliśmy o dramatycznej sytuacji w poznańskim domu opieki seniorów, gdzie zakażeni zostali pensjonariusze, jaki i pracownicy placówki.

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Dwa nowe, duże ogniska koronawirusa

Jak się okazuje, w województwie warmińsko-mazurskim odnotowane zostały dwa nowe ogniska koronawirusa. Pierwsze z nich w fabryce mebli w Bartoszycach oraz drugie w zakładzie przemysłowym w Działdowie. Co więcej, już wiadomo, że zakład przemysłowy już kilka dni temu zawiesił swoją działalność.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Zgodnie z oficjalnymi informacjami przekazanymi przez rzecznika wojewody Krzysztofa Guzka, w całym rejonie odnotowano 82 nowe przypadki zakażeń. Znaleźli się w nich zakażeni z fabryk mebli BRW w Bartoszycach oraz w firmie Techmor w Działdowie. Warmińsko-mazurski inspektor sanitarny, Janusz Dzisko przekazał, że pierwsze zakażenia zostały wykryte podczas wizyt u lekarzy rodzinnych. Potwierdzono także dwa przypadki z DPS-u w Szyldaku, gdzie już kilka dni wcześniej doszło do zakażenia ponad 40 osób.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

2. Myślała, że wyciska pryszcza. Chwilę później wylądowała w szpitalu, diagnoza lekarza wstrząsnęła nią do reszty

3. Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

Koronawirus w Polsce. Zakażenia rosną

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o kolejnych 1350 zakażeniach w skali całego kraju i śmierciach 8 osób. W całym województwie warmińsko-mazurskim od początku epidemii zakażonych zostało 1512 osób, a zmarło 13 osób. Sytuacja w całym kraju zmienia się z dnia na dzień. Niestety, każdego dnia Polacy obserwują wzrost zakażeń koronawirusem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Eurowizja Junior 2020: Żenująca wpadka podczas "Szansy na sukces". Prowadzący źle przedstawił dziecko publiczności, brak słów
  2. Polski bokser ciężko znokautowany. Runął na deski z ogromnym impetem, chociaż był murowanym faworytem (WIDEO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Ania wyszła po bułki, a kupiła sok z kiszonej kapusty. Zaczęło się po pierwszym łyku, piła go przez miesiąc, jaki efekt?

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News