koronawirus koszmarna prawda
YouTube Centrum Nauki Kopernik
Joanna Szwalikowska - 14 Października 2020

Ekspert ujawnił koszmarną prawdę, zacznie się za 2 tygodnie. "Jesteśmy u progu katastrofy"

W dzisiejszej porannej rozmowie w RMF FM ekspert postanowił ujawnić koszmarną prawdę na temat koronawirusa. Sytuacja jest dramatyczna, a będzie jeszcze gorzej. Według niego, tragiczny moment nastąpi za dwa tygodnie. Czarny scenariusz powoli się spełnia.

W dzisiejszej porannej rozmowie RMF FM pojawił się ekspert, doktor Paweł Grzesiowski. Zdecydował się on zdradzić koszmarną prawdę na temat koronawirusa. Jego zdaniem, właśnie spełnia się czarny scenariusz. Najgorsze zacznie się jednak dopiero za dwa tygodnie. Niepokojące słowa eksperta.

Disco polo wypadekPijany gwiazdor disco polo wjechał w kobietę na pasach. Leciała 20 m w powietrzu, jej stan jest krytycznyCzytaj dalej

Ekspert zdradził prawdę na temat koronawirusa. Spełnia się czarny scenariusz

Doktor Paweł Grzesiowski gościł na antenie RMF FM, gdzie wypowiedział się na temat koronawirusa, sytuacji epidemiologicznej w Polsce oraz jego prognoz na najbliższy czas. Niestety nie miał on do przekazania pozytywnych wiadomości. Jego zdaniem, już za dwa tygodnie rozpocznie się prawdziwy koszmar.

- Nie zrobiono niczego w trakcie wakacji, żeby przygotować system do sezonu jesienno-zimowego - mówił doktor Paweł Grzesiowski podczas rozmowy w RMF FM. Zdaniem eksperta, sytuacja w polskich szpitalach stoi u progu katastrofy. Każdego dnia trafia do nich mnóstwo pacjentów, co lada moment sprawi, że nie będzie miejsc, w których możliwe będzie leczenie nowych pacjentów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta przeszła na dietę24-latka ważyła 300 kg. Postanowiła zmienić swoje życie, rok później była nie do poznaniaCzytaj dalej

- Nie 5 tysięcy ludzi zachorowało wczoraj, tylko 50 tysięcy - wypowiedział się ekspert na temat danych przekazywanych przez Ministerstwo Zdrowia. Raporty, które otrzymujemy każdego dnia od resortu nie są liczbami faktycznymi. W rzeczywistości choruje o wiele więcej osób, istnieje jednak mnóstwo przypadków bezobjawowych oraz nie wszystkie zostają wykryte. Znacznie pogorszyć sytuację może nadchodzące święto Wszystkich Świętych. Wówczas ma się rozpocząć prawdziwa katastrofa.

- Weekend 31 października - 1 listopada to jest kolejny krok w kierunku rozsiewu koronawirusa - powiedział doktor Paweł Grzesiowski w RMF FM. W tych dniach na cmentarzach zawsze zbiera się mnóstwo osób, panuje ogólny ścisk, co sprawia, że niemożliwym będzie utrzymywanie odpowiedniego dystansu, nawet jeśli wszyscy przestrzegaliby obostrzeń.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy potwierdzenie, uciążliwy zakaz przedłużony do 27 października. Fatalne informacje dla wielu Polaków

2. Wstrząsające doniesie z Polski. Szkoła i przedszkole zostają zamknięte, ulice opustoszały

3. Nowe, potężne ognisko koronawirusa w Polsce. 1500 uczniów na kwarantannie, dramatyczne wieści

- Jesteśmy u progu katastrofy. Nie wolno sprzedawać dobrych wiadomości, gdy wszystko jest tak naprawdę nie tak - mówił na antenie RMF doktor Grzesiowski.

W dodatku wiele osób z pewnością będzie przemieszczało się pomiędzy województwami czy powiatami, a to kolejny krok w kierunku dalszego rozsiewania koronawirusa. Nie zapominajmy, że na cmentarzach pojawia się również mnóstwo osób starszych, które znajdują się w największej grupie ryzyka. Wszystkie te kwestie zwiastują ogromne problemy oraz lawinowy wzrost kolejnych zakażeń koronawirusem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski rozpętał nowy zamęt wśród Polek i Polaków. Sam sobie zaprzecza i już się pogubił
  2. Rywal Kamila Stocha pilnie przewieziony do szpitala. Miał poważny wypadek, odniósł ciężkie obrażenia
  3. Lekarze nie mają już wątpliwości. Plotki się potwierdziły, doskonała informacja ws. koronawirusa
  4. Niestety, nie żyje kolejny pedagog zarażony koronawirusem. Nauczycielka miała tylko 45 lat
  5. Wicepremier wygadał się na żywo. Zdradził, kiedy zostaną wprowadzone kolejne obostrzenia, słuchacze zamarli
  6. Tuż po przebudzeniu zawsze wypijasz filiżankę kawy? Fatalnie, Twój żołądek może nie wytrzymać

Psychotest z liśćmiWybierz liść i poznaj swoją przyszłość. Odpowiedź zdradza, co czeka cię w najbliższym czasieCzytaj dalej

Źródło: RMF FM, Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News