koronawirus nowe ognisko
Jakub Kaminski East News
Joanna Szwalikowska - 10 Października 2020

Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje

Koronawirus w Polsce. Bardzo przykre informacje obiegły media. Wykryto kolejne bardzo duże ognisko zakażeń. Sytuacja epidemiologiczna w kraju dramatycznie pogarsza się z dnia na dzień.

Koronawirus w Polsce nie ustaje. Pandemia towarzyszy nam od marca. Każdego dnia oglądaliśmy kolejne przyrosty zakażeń. W ostatnim czasie rekordy są jednak tak wysokie, że rząd jest zmuszony podjąć pewne działania. Jeszcze dzisiaj dowiemy się, jakie zmiany zajdą w zakresie funkcjonowania szkół.

TVN, pomarańczowe ostrzeżeniaZacznie się dziś wieczorem, apogeum nastąpi we wtorek. TVN alarmuje, wydano pomarańczowe ostrzeżeniaCzytaj dalej

Kolejne, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Sytuacja jest alarmująca

W jednym z zakładów pracy w Janikowie w województwie kujawsko-pomorskim wykryte zostało nowe, duże ognisko zakażeń koronawirusem. Przeprowadzone testy potwierdziły ponad 100 przypadków. Dochodzenie epidemiologiczne trwa jednak nadal, co oznacza, że zakażeń prawdopodobnie będzie jeszcze więcej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Koronawirus został wykryty w zakładzie meblarskim w Janikowie. Nowe ognisko niestety jest bardzo duże. Na ten moment liczba potwierdzonych przypadków to już 104, w sobotę przekazał Polskiej Agencji Prasowej Adrian Mól, rzecznik prasowy wojewody kujawsko-pomorskiego.

Jak dodał rzecznik, podana liczba może nie być jednak ostateczna, ponieważ dochodzenie epidemiologiczne wciąż się nie zakończyło. Niestety jest to jedno z największych ognisk zakażeń w tym regionie od momentu, kiedy rozpoczęła się pandemia koronawirusa w Polsce.

Wśród personeliu szpitala w Grudziądzu w ostatnim czasie potwierdzonych zostało ponad 70 zakażeń. Miejsce to pełni w tym momencie funkcję placówki koordynacyjnej w zakresie zwalczania epidemii. Sytuacja w całym kraju jest bardzo napięta. Jeszcze dzisiaj premier ogłosi, jakie nowe decyzje podjął rząd w sprawie walki z wirusem.

Dzisiaj grzeje:

1. Profesor wprost przyznał, ile jeszcze potrwa epidemia. Nie ukrywał fatalnych wiadomości

2. Polskę obiegła tragiczna wiadomość, Paweł nie żyje. „Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy”

3. Niewiarygodne, ile na swoim zwycięstwie zarobiła Iga Świątek. Kwota trudna do wyobrażenia

Dowiemy się, jakie kolejne ograniczenia czekają nas w najbliższym czasie oraz jakie zmiany zajdą w zakresie funkcjonowania szkół. W ciągu ostatniej doby w kraju potwierdzono 5300 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Niestety jest to kolejny rekord.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Awantura pod kościołem. Zaczekała na Jarosława Kaczyńskiego, interweniowała policja
  2. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Pokazała swoją kobiecość w sieci, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się właśnie, co ma wydarzyć się za kilka tygodni
  4. Lekarz odmówił umierającemu pacjentowi pomocy. Skandal i olbrzymia afera w polskim szpitalu
  5. Doktor nie ma wątpliwości: "rząd będzie nakładał coraz większe restrykcje". Przedstawił ponurą prognozę
  6. Kobieta na zdjęciu ma 64 lata, zdradziła największy sekret. Codziennie je dokładnie jeden produkt

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło:Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News