Personel szpitala śpiewa lekarzom: "Nigdy nie będziesz szedł sam". Wzruszające do łez

Personel szpitala śpiewa lekarzom: "Nigdy nie będziesz szedł sam". Wzruszające do łez Źródło: YouTube Boost Your City

Rozprzestrzeniający się koroanwirus postawił w gotowości cały świat. W obliczu zagrożenia wszyscy próbują solidarnie stanąć do walki z kryzysem i wspierać się wzajemnie. Jak widać, liczy się każdy, nawet ten najbardziej symboliczny gest.

Koronawirus, który każdego dnia infekuje kolejnych ludzi. Sprawił, że pierwszy raz od dawna, wiele osób przewartościowało dotychczasowe życie. W ciągu ostatnich miesięcy mogliśmy zrozumieć, jak trudnym i wymagającym zawodem jest bycie lekarzem. To właśnie oni spędzając na nogach kilkanaście godzin dziennie, starają się pomóc jak największej liczbie osób.

Chociaż koronawirus postawił wiele osób w wyjątkowo trudnej sytuacji, nie brakuje czasu na małe, symboliczne gesty, które dla niektórych mogą mieć wielkie znaczenie. Wiedzą o tym pracownicy jednego z angielskich szpitali. Personel zaśpiewał lekarzem jedną z najbardziej pokrzepiających pieśni, "You'll Never Walk Alone". Jej słowa w języku polskim oznaczają, "nigdy nie będziesz sam". Nagranie to wywołuje łzy wzruszenia u wielu osób na całym świecie.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News