Ta scena "Korony królów" to HIT! Nawet minister PiS "ZGNIŁ" jak ją zobaczył

Ta scena "Korony królów" to HIT! Nawet minister PiS "ZGNIŁ" jak ją zobaczył

Od momentu premiery serialu "Korona królów", we wszystkich mediach jest głośno o tym, jak koszmarnie wyprodukowany jest historyczny "hit TVP". Nie da się ukryć, że jest w tym wiele prawdy. Ostatni odcinek przebił jednak wszystko!

Natychmiast po premierze serialu "Korona królów", którą bez przerwy chwali się prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski, w sieci i we wszystkich mediach pojawiły się niezliczone komentarze krytyki pod adresem producentów. ZOBACZ TAKŻE - TVP wyemitowała "Koronę królów". Seria wtop i... "gołe cycki bijące po ekranie"

Korona królów, ta scena przejdzie do historii

Nawet według najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości, serialowi wyprodukowanemu przez TVP wiele brakuje do bycia hitem. Wiceminister kultury, Paweł Lewandowski, napisał na swoim oficjalnym koncie na twitterze, że po obejrzeniu ostatniego odcinka "Korony królów" po prostu "zgnił". I nie ma się mu czego dziwić, poza ogromnego pomieszania z poplątaniem jakie występuje w serialu jeśli chodzi o zgodność z faktami historycznymi, gra aktorka pozostawia wiele do życzenia. Aktorzy zachowują się sztywnie, a wszystko wygląda jak w jakimś tanim i amatorskim serialu zrobionym dla żartu. Szczyt żenady pobiła jednak jedna ze scen z ostatniego odcinka. ZOBACZ TAKŻE - Żart Morawieckiego podbija sieć. "Po co nam PiS, skoro..."(VIDEO)

Miota nim jakby się naćpał

Chodzi o scenę jazdy konnej, gdzie jeden z bohaterów serialu zachowuje się wyjątkowo komicznie. Jego ruchy są tak nienaturalne, że po prostu nie da się tego "odzobaczyć". To po prostu hit w - niestety - negatywnym tego słowa znaczeniu. W sieci natychmiast pojawiły się pełne kpin komentarze, które sugerowały, że scena została zrobiona dla żartu albo po prostu... ktoś przesadził z narkotykami. ZOBACZ TAKŻE - Kukiz wyszydził Kurskiego. "Kura, na następnego sylwestra..." Ostrzegamy, że oglądacie to na własną odpowiedzialność. Następny artykuł