Ojciec premiera Morawieckiego w szpitalu. Sytuacja jest bardzo poważna

Ojciec premiera Morawieckiego w szpitalu. Sytuacja jest bardzo poważna Źródło: fot. youtube.com

Kornel Morawiecki jest w szpitalu. Legenda Solidarności i ojciec premiera rządu RP Mateusza musiał poddać się hospitalizacji. Były parlamentarzysta Kukiz'15 potrzebuje pomocy medyków w związku z czwartkowym atakiem woreczka żółciowego.

Kornel Morawiecki będzie musiał kurować się w szpitalu. Parlamentarzysta, polityk oraz ojciec Mateusza Morawieckiego przebywa obecnie w jednym z wrocławskich szpitali wojskowych ze względu na swój poważny stan. Bliscy legendy Solidarności czekają na wyniki wszystkich badań, które podane do wiadomości publicznej mają być w ciągu najbliższego tygodnia.

Morawiecki w szpitalu

Kornel Morawiecki, który jest obecnie przewodniczącym partii Wolni i Solidarni, w czwartek przeżył bolesny atak woreczka żółciowego. Pomimo tego, że polityk w weekend czuł się lepiej, zmuszony był poddać się hospitalizacji. - Sprawa jest poważna. Są powody do zmartwień, ale na szczęście jest w dobrej formie. Normalnie rozmawia, chodzi. Czekamy na wyniki wszystkich badań. Wierzymy, że wszystko dobrze się skończy i Kornel szybko wróci do domu – mówi „Super Expressowi” jego bliska przyjaciółka.

Czy politykowi zagraża niebezpieczeństwo?

Według znajomych i rodziny zasłużonego działacza politycznego - Kornelowi Morawieckiemu nie zagraża wielkie niebezpieczeństwo, ale stan zdrowia ich bliskiego jest poważny i może wymagać dłuższej przerwy w działalności parlamentarnej. Według doniesień medialnych, senior rodu Morawieckich jest w rękach najlepszych specjalistów, którzy dbają o wszelkie potrzeby ojca premiera. Niepokój związany z bólami woreczka żółciowego może skutkować dramatycznymi skutkami zdrowotnymi w postaci martwicy. Na szczęście, ojciec premiera nie stracił przytomności, a według znajomych jest w stanie się komunikować, a także samodzielnie chodzić, co jest dobrą prognozą w tak poważnej sytuacji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Obecnie we wrocławskim szpitalu wojskowym trwają badania diagnostyczne, które mają wyjaśnić powody choroby legendy Solidarności, a także ustalić, jak będzie wyglądało leczenie. Współpracownicy jak też przyjaciele z rodziną nie wiedzą jeszcze, czy parlamentarzysta będzie poddany operacji mającej na celu ratunek jego życia. Obecny stan zasłużonego działacza Solidarności oceniany jest na stabilny. Sam premier Mateusz Morawiecki nie odniósł się jeszcze do stanu swojego ojca. Wszystkie wątpliwości i informacje dotyczące stanu zdrowia zasłużonego działacza opozycji w PRL oraz prawicowego polityka mają być podane do wiadomości publicznej w ciągu tego tygodnia. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. W PRL-u kochali ją wszyscy. Jej córka zginęła tragicznie, do dzisiaj ją opłakuje
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  3. Brudziński głęboko wstrząśnięty! Padły wyjątkowo poważne oskarżenia 
  4. Kolejne zmiany w kryterium przyznawania 500 plus. To dotyczy wielu Polaków
  5. Żona Mackiewicza rok po jego śmierci rozpętała burzę! Jej słowa wprawiają w osłupienie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News