Morawiecki już nie udaje. Przerażająca prawda wychodzi na jaw
Wiadomości Pikio - 14 Lipca 2018

Morawiecki już nie udaje. Przerażająca prawda wychodzi na jaw

Kornel Morawiecki jest znany krajowym wyborcom przede wszystkim jako ojciec obecnego szefa polskiej Rady Ministrów. W ostatnim czasie polityk coraz częściej udziela odważnych, kontrowersyjnych wywiadów, które pokazują całkowicie nową twarz krajowej prawicy. Tym razem parlamentarzysta zaskoczył nawet najwierniejszych zwolenników PiS. Przestał ukrywać swoje prorosyjskie poglądy.

Morawiecki udzielił właśnie głośnego wywiadu rozgłośni RMF FM. Słowa polityka, które w nim wypowiedział, obiegają więc wszystkie krajowe media. Dlaczego?

Kornel Morawiecki zaskoczył wyborców

Jak się bowiem okazuje, parlamentarzysta ujawnił w rozmowie z dziennikarzami swoje prorosyjskie nastawienie. Jest to bardzo zaskakująca, a dla wielu również przerażająca postawa, kiedy porównuje się ją z narracją promowaną od lat przez obecny obóz władzy. Czy to więc jednak jedynie polityczna poza? Ojciec premiera stwierdził bowiem, iż nasz kraj powinien "zwrócić się do Rosjan o poprawę stosunków". Co ciekawe, podobne działania nazwał nawet odważnie "sprawą narodową".

Nieoczekiwana postawa parlamentarzysty

- Nasi politycy znaleźli się trochę w pułapce, bo jak widzimy, jakie są ruchy prezydenta Trumpa w stosunku do Putina, to Trump ma nam wyznaczać relacje między Polską a Rosją? Nie my sami? Nie bardzo mi się to podoba - stwierdził w zaskakujący sposób Morawiecki. Wyborcy PiS są niezwykle zadziwieni narracją przyjętą przez ojca szefa Rady Ministrów. Nikt bowiem nie spodziewał się po nim prorosyjskiego tonu. Dopiero teraz prawda o jego poglądach wychodzi na jaw. Do tej pory najprawdopodobniej starał się je ukrywać.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lech Wałęsa ma poważne kłopoty. Przełomowa decyzja
  2. Rydzyk triumfuje, opozycja w szale. Rozpoczyna się ŚLEDZTWO
  3. Tak naprawdę NIE dostajesz obiecanych 500 zł. Oto jak PiS wykiwał Polaków
ZAMIANA
urodzinymorawieckiego_wstep50 MEMÓW na 50. urodziny Mateusza MorawieckiegoCzytaj dalej
andrzej_dudaCzym jeździ Andrzej Duda? Imponujące! Auta światowych przywódcówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News