Cała rodzina Morawieckich zjechała do szpitala. Co się dzieje z ojcem premiera?

Cała rodzina Morawieckich zjechała do szpitala. Co się dzieje z ojcem premiera? Źródło: Flickr/Kancelaria Premiera

Kornel Morawiecki przebywa w szpitalu w ciężkim stanie. Ojciec premiera Mateusza Morawieckiego zmaga się z okropną chorobą. Najbliżsi nieustannie czuwają przy ciężko chorym.

Kornel Morawiecki jest w bardzo złym stanie. Jego walka z chorobą jest przepełniona ogromnym bólem i cierpieniem. Przy legendzie niepodległościowego podziemia w czasach PRL nieustannie czuwa cała rodzina, na czele z synem Mateuszem Morawieckim. 

Kornel Morawiecki walczy z nieuleczalną chorobą 

Ojciec premiera Mateusza Morawieckiego, trafił do szpitala MSWiA w Warszawie w bardzo poważnym stanie. Kornel Morawiecki walczy z rakiem trzustki. Choroba powoduje u niego nieustanne cierpienie i ból. Z powodu powikłań po chemioterapii lekarze musieli zaprzestać dalszego leczenia pacjenta. Polityk może jednak liczyć na wsparcie najbliższych, którzy bez przerwy nad nim czuwają. 

Mateusz Morawiecki ciągle odwiedza ojca w szpitalu. Odłożył na drugi plan kampanię wyborczą, aby móc zaopiekować się swoim ojcem, w tych trudnych dla niego chwilach. Jednak nie tylko syn podjął się opieki nad ciężko chorym. Pacjenta szpitala MSWiA odwiedza cała rodzina Morawieckich. Marta, siostra premiera, również zaangażowała się do opieki nad ojcem. W niedzielę męża odwiedziła również Jadwiga Morawiecka. Mimo że małżeństwo już od dawna ze sobą nie mieszka, dalej łączy ich wspólna więź. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kornel Morawiecki zmaga się z rakiem trzustki. Polityk przeszedł na początku roku operację, która była niezbędna do uratowania jego życia. Później rozpoczął chemioterapię, jednak leczenie zostało przerwane, ze względu na infekcję, z którą osłabiony organizm nie mógł sobie poradzić. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Mateusz Morawiecki mimo napiętego kalendarza nieustannie czuwa przy ojcu. Premier jest bardzo zżyty z ojcem, dlatego na piedestale postawił jego zdrowie, a kampania wyborcza zeszła na dalszy plan. Syn chorego polityka podziękował wszystkim za słowa otuchy i wsparcia. Życzenia powrotu do zdrowia dla Kornela Morawieckiego przekazał również Grzegorz Schetyna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mają miliardy na swoich kontach. Lista najbogatszych Polek 
  2. Mieli powiedzieć przysięgę małżeńską, wtedy pan młody kazał jej się odwrócić. Panna młoda nie mogła przestać płakać
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza

źródło: PAP

Następny artykuł