Koreańczycy popłakali się ze śmiechu, a to wszystko przez prezydenta Polski. Andrzej Duda opowiada kawał w Korei Południowej. Żart rozbawił nie tylko jego, ale również wszystkich zgromadzonych.

Ostatnio prezydent Andrzej Duda odbył podróż do Korei Południowej, na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu. Podczas wizyty w tym kraju został mu nadany tytuł „Obywatela Honorowego” w Seulu.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Duda pojechał do Korei. Został memem

To niezwykłe uhonorowanie uprawnia głowę polskiego państwa do darmowego wchodzenia bez kolejki na różne imprezy i wydarzenia kulturalne odbywające się w tym mieście.

Andrzej Duda opowiada kawał w Korei Południowej

Tę wizytę polskiego prezydenta Koreańczycy zapamiętają na bardzo długo, a to za sprawą jego spektakularnego żartu, który sprawił, że uśmiali się po pachy.

ZOBACZ TAKŻE: Co się dzieje? Duda MUSI przerwać pracę

Andrzej Duda, który dostał złoty medal, podziękował za niego, a w swoim żarcie nawiązał do odbywających się w Pjongczangu Igrzysk Olimpijskich.

– I niech ten medal w kolorze złotym będzie dobrą prognozą dla polskich zawodników. Jeszcze się Igrzyska nie zaczęły, a Polak już dostał medal – zażartował prezydent, który był ewidentnie bardzo rozbawiony swoim błyskotliwym dowcipem.

ZOBACZ TAKŻE: Para prezydencka na Igrzyskach. Duda przyćmił pierwszą damę swoim strojem

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Te sceny w bikini zachwyciły wszystkich!


Samobójstwo czy zatajony mord? Popularne teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera