Smutne. Gdy Kora prosiła o pomoc w walce z rakiem, została zmieszana z błotem

Smutne. Gdy Kora prosiła o pomoc w walce z rakiem, została zmieszana z błotem

Kora przed śmiercią cierpiała na raka jajnika, pojawiły się również przeżuty. Koszty takiego leczenia, by chory mógł spokojnie funkcjonować, są niesamowicie wysokie. A co stało się, gdy chciała prosić o pomoc? 

Śmierć Kory była wstrząsem zarówno w świecie mediów i artystów, jak i zwykłych ludzi. Fani do tej pory wrzucają do mediów społecznościowych wpisy, w których z rozżaleniem wspominają artystkę oraz jej twórczość - zarówno tę solową, jak i z Maanamem. Teraz kochają ją wszyscy, jednak jak ludzie zareagowali, gdy rozpaczliwie szukała pomocy? Ile Kora płaciła za leczenie?  Odmiana raka na którą chorowała Kora wymagała bardzo skomplikowanego i kosztownego leczenia, które jako jedyne mogło zapewnić chorej normalne funkcjonowanie i życie. Kwoty jednak były tragicznie wysokie, nawet dla tak znaczącej postaci muzyki i show-biznesu jak Kora. Miesięczne leczenie wymagało 24 tysięcy zł, na co artystka niestety nie mogła sobie pozwolić.

Kora prosiła o pomoc

Artystka nie posiadała aż takich dochodów, by pozwolić sobie na wydawanie takiej kwotę co miesiąc na samo leczenie. Z tego też powodu zmuszona była do publicznego proszenia internautów o wsparcie finansowe. O dziwo, wtedy ludzie nie reagowali z taką miłością, jak czynią to teraz. Na wokalistkę posypał się grad hejtu, a mało kto chciał pomóc.

Ludzie nie chcieli jej pomóc

Większość komentujących była zdania, że ktoś tak popularny jak Kora na pewno ma wystarczającą ilość gotówki na leczenie. Ludzie wychodzili raczej z założenia, że artystka woli sobie zaoszczędzić swoje, a wydawać cudze. Lecz komentarzy było dużo więcej. Kora zamieściła na swoim profilu do Facebook'u link do Fundacji ALIVIA. Przedstawiciele zdradzali, że sporo było osób głośno krytykujących "bogatą" Korę lub ograniczających się do samych porad. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Bardzo dziwne zjawiska w noc śmierci Kory. Jak to wyjaśnić?
  2. KONTROWERSYJNE SŁOWA GWIAZDY TVN: “NATURALNE FUTRA NIGDY NIE BĘDĄ PASSÉ”
  3. Niektórzy Katolicy są wzburzeni! Oto co się stało z ciałem Kory po śmierci
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News