Zastąpiła Korę, a Polacy zmieszali ją z błotem! Gwiazda nie wytrzymała

Zastąpiła Korę, a Polacy zmieszali ją z błotem! Gwiazda nie wytrzymała

Kora była jedną z najbardziej uzdolnionych, charyzmatycznych polskich piosenkarek. Wielu jej fanów nie zaakceptowało jednak następczyni legendy, która występuje jako wokalistka zespołu Złoty Maanam. Artystka zdecydowała się więc bardzo szczerze opowiedzieć o przykrościach, które ją z tego powodu spotkały.

Śmierć Kory okazała się ogromnym wstrząsem nawet dla tych, którzy wiedzieli o jej poważnej chorobie. Ostatnie pożegnanie gwiazdy przyciągnęło więc prawdziwe tłumy fanów, dla których na zawsze pozostanie ikoną polskiej muzyki.

Kim jest Karolina Leszko? To ona zastąpiła Korę

Jak się jednak okazało, odejście wokalistki okazało się dla niektórych podwójnie trudnym doświadczeniem. Karolina Leszko, która występuje na co dzień z założonym przez współtwórcę Maanamu zespołem, zetknęła się po śmierci Kory z ogromną krytyką. - Z wielka przykrością i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Kory. Rysiek stworzył nawet utwór "Olga", by oddać jej hołd. Nikomu nie sprawia przyjemności wrogość czy nienawiść, a nawet pogróżki skierowane pod naszym adresem. Piosenki tworzyli muzycy, którzy pracowali na dorobek Maanamu przez 30 lat. Szczęściem jest, że mamy grupę swoich wiernych słuchaczy i wspierają nas oni w trudnych dla nas teraz chwilach - stwierdziła Leszko w rozmowie z "Super Expressem".

"Kora nie może zostać wymieniona"

- Ja jestem strasznie emocjonalna osobą i przykro mi czytać kłamliwe posty czy artykuły. Na koncertach wykonujemy wybrane największe przeboje Maanamu. Gramy jednak także własny repertuar, na którym nam bardzo zależy - dodała piosenkarka, oskarżana o usilne upodabnianie się do Kory. - Ludzie zawsze porównywali, porównują i będą porównywać. Nie mogę być winna temu, że przypominam Korę z młodości. Absolutnie nie kreuję się na jej osobę, ani nie jest to w moim zamiarze - powiedziała wyraźnie zasmucona Leszko.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piękna niegdyś gwiazda Polsatu przytyła kolejne kilkadziesiąt kilko. Fani załamują ręce
  2. Żona Wiśniewskiego przekazała radosną nowinę. To nowy etap w ich życiu!
  3. Zostały mu trzy tygodnie życia. Filip Chajzer uruchomił akcję dla umierającego 10-latka
  4. Jedna z największych gwiazd TVN dostała szału! Próbują jej zniszczyć życie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News