Kora była jedną z najbardziej charyzmatycznych, utalentowanych polskich wokalistek. Śmierć gwiazdy wstrząsnęła przede wszystkim jej rodziną, która stara się obecnie poradzić z tą ogromną stratą. Synowa piosenkarki opublikowała więc na Instagramie poruszające zdjęcie, na którym widzimy artystkę z ukochanym wnukiem.

Olga Sipowicz, znana przede wszystkim jako Kora, odeszła w wieku 67 lat po 5-letniej batalii z chorobą nowotworową. Wokalistka do ostatnich chwil życia snuła plany na przyszłość, pozostawała optymistyczna, nie opuszczała jej energia. Zmarła otoczona przyjaciółmi oraz najbliższymi, którzy poinformowali o jej śmierci.

Jak wygląda Kora na swym ostatnim opublikowanym zdjęciu?

Śmierć piosenkarki okazała się więc dla fanów ogromnym ciosem. Pogodzenie się z nią niezwykle trudno przychodzi także jej rodzinie, która żegna artystkę w bardzo emocjonalny sposób.

Synowa Kory, Katarzyna Zielonka opublikowała więc na Instagramie fotografię teściowej z jej wnukiem. Gwiazda wygląda na nim nieco inaczej, niż zwykle – jest dużo bardziej łagodna, spokojna, ale w dobrze znany fanom sposób szeroko uśmiechnięta.

– Kora #miłość #rodzina #wnuk#babcia #nazawsze – napisała Zielonka na portalu społecznościowym, żegnając się z ukochaną teściową.

Sympatycy twórczości piosenkarki są naprawdę zachwyceni prywatną, niezwykle poruszającą fotografią. Pokazuje ona bowiem, jak otwartą, ciepłą i rodzinną osobą była kultowa już wokalistka.

Kiedy odbędzie się pogrzeb Kory?

Przypomnijmy, że pogrzeb Kory odbędzie się 8 sierpnia o godzinie 11:00. Gwiazda zostanie pochowana na warszawskich Powązkach.

Kora
Fot. Instagram/Katarzyna Zielonka

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Rusin pokazała się nago w wannie! Tak odważnego zdjęcia jeszcze nie było

ZOBACZ TAKŻE: Popek pokazał pierwsze zdjęcie swojego syna. Zdradził też imię

ZOBACZ TAKŻE: Lincz na gwiazdora TVN! Okrutnie oszukał widzów, tego mu nie wybaczą

ZOBACZ TAKŻE: Znaleźli transporter dla zwierząt w jeziorze. Zawartość rozerwała im serca

Kora
Fot. Wikimedia Commons
Kora
Fot. YouTube/Plotek.pl
Kora
Fot. YouTube

Lubisz muzykę Maanamu?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

10 cytatów z piosenek Kory, które roztopią najtwardsze serca


Legendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]

Zobacz również