Kora zostanie upamiętniona w przepiękny sposób. Takie wydarzenie nie zdarza się często

Kora zostanie upamiętniona w przepiękny sposób. Takie wydarzenie nie zdarza się często Źródło: screen/YouTube/UWAGA! TVN

Kora była jedną z najwybitniejszych osobowości polskiej sceny muzycznej. Już wkrótce charyzmatyczna wokalistka zostanie upamiętniona w zupełnie wyjątkowy sposób. Takie coś zdarza się bardzo rzadko.

Kora była niewątpliwie jedną z najwybitniejszych osobistości polskiej sceny muzycznej. Jej śmierć była ogromnym ciosem dla rzeszy fanów oraz najbliższych. Wiele osób do dziś nie może uwierzyć, że charyzmatyczna artystka już nigdy nie wystąpi na scenie. 

Wokalistka zespołu Manaam wciąż żyje w sercach wielu osób. Polscy artyści postanowili uczcić jej pamięć w bardzo wyjątkowy sposób. Już wkrótce będzie miało miejsce wydarzenie, podczas którego muzycy jazzowi oddadzą hołd Korze. Czeka ich niełatwe zadanie - zmierzą się z przebojami kultowej artystki.

Kora pozostała w pamięci polskich artystów. Już wkrótce oddadzą jej hołd

Kora zostanie upamiętniona podczas zbliżającego się festiwalu "Jazz Art Fashion Festival 2019". 11 i 12 maja w Warszawie na terenie Centrum Praskiego "Koneser" odbędzie się piąta edycja wydarzenia, które będzie miało w tym roku wyjątkowy charakter. Takie gwiazdy muzyki jazzowej jak Monika Borzym, Arek Kłusowski, Kasia Lins czy Karolina Artymowicz zmierzą się z niezwykle trudnym zadaniem.

Młodzi artyści muzyki jazzowej wykonają przeboje Kory i zespołu Manaam. Podczas festiwalu będzie można posłuchać największych hitów rockowej grupy. Charyzma, którą charakteryzowała się Kora, nie jest łatwa do odtworzenia. Jednak trudno o piękniejszy hołd dla tej wyjątkowej artystki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Takie wydarzenie nie zdarza się często. Na scenie wystąpią wielkie gwiazdy

Podczas "Jazz Art Fashion Festival 2019" nie zabraknie wielkich gwiazd. Usłyszymy między innymi Anię Karwan, która dała się poznać jako utalentowana uczestniczka jednej z edycji "The Voice of Polad". W plejadzie jazzowych gwiazd znajdzie się również... gwiazda "Playboya" i wokalistka jazzowa Monika Borzym. Kierownikiem koncertu będzie Krzysztof Mroziak. 

Organizatorzy zachęcają do udziału w tym "multidyscyplinarnym wydarzeniu, które przez swój charakter pełni nie tylko funkcję rozrywkową, ale również edukacyjną opartą na filarach muzyki jazzowej, fashion oraz art & design". Hołd dla Kory będzie jednym z najważniejszych punktów programu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  2. Córki Hanny Lis są ZNIEWALAJĄCO piękne! Urodą zmiażdżyły nawet córki Kingi Rusin! 
  3. 3-latek publicznie wyśmiany i szykanowany na oczach załamanej mamy. Przez "okropne" włosy
  4. Pracodawca Jarosława Bieniuka wydał oficjalne oświadczenie w jego sprawie
  5. Michał Szpak powalił fanki na kolana. "Że te spodnie nie pękły!"
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News