Słowa synowej Kory chwytają za serce. Minęło już pół roku od jej śmierci

Słowa synowej Kory chwytają za serce. Minęło już pół roku od jej śmierci

Kora była artystką, która na zawsze zmieniła polską scenę muzyczną. Setki tysięcy fanów do dziś nie mogą pogodzić się, że nie ma jej już na tym świecie. Po sześciu miesiącach od śmierci Jackowskiej, jej synowa opublikowała wpis, po którym wszystkie wspomnienia odżyły ze zdwojoną siłą.

Kora była dla wielu osób kimś więcej, niż tylko piosenkarką. Jej twórczość pozwala nacieszyć się pięknem muzyki, ale także poczuć prawdziwe emocje płynące z każdą kolejną nutą i wyśpiewanymi słowami. Wspomnienie o artystce jest cały czas bardzo wyraźne, szczególnie w takich chwilach jak ta. Synowa Kory opublikowała właśnie wstrząsający wpis, który kruszy nawet najtwardsze serca.

Kora uczczona przez synową. Piękne, wzruszające słowa

Chociaż Kora cierpiała na przeróżne dolegliwości zdrowotne od końcówki lat 90-tych, to dopiero w 2013 roku lekarza postawili jej trafną diagnozę. Niestety, było to już za późno, aby podjąć skuteczną walkę z chorobą. W 2016 roku nastąpiła remisja choroby, która niestety zakończyła się tragicznie. Kora zmarła 28 lipca 2018 roku o godzinie 5:30. Bliska przyjaciółka artystki, profesor Magdalena Środa przyznała, że ostatni tydzień jej życia wyglądał tragicznie. Pogrzeb piosenkarki odbył się 8 sierpnia o godzinie 11:00 na warszawskich Powązkach. Aż trudno uwierzyć, że od jej śmierci minęło już pół roku. Z taką myślą jest się szczególnie trudno pogodzić najbliższym Kory. Jej synowa pokazała właśnie, jak świeże są rany w ich sercach, będące skutkiem utraty teściowej. - Siedzę i patrzę na Twoje Madonny... na tę, którą podarowałaś mi na moje okrągłe urodziny, i nie mogę uwierzyć, że już do mnie nie zadzwonisz, i nie mogę uwierzyć, że to już pół roku... - napisała Kasia Zielonka na swoim Instagramie.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM: Internauci oczywiście połączyli się w cierpieniu z synową Kory. Pod fotografią przedstawiającą zmarłą artystkę tworzącą Madonnę, widnieje już wiele komentarzy pokazujących, jak ważna była dla swoich fanów. - Jaka piękna... bardzo brakuje mi jej wypowiedzi, ich pięknego języka i takiego zdecydowania w stawianiu kropki nad "i" - napisała jedna komentujących. - Tęsknimy tak bardzo... U nas głos Kory brzmi codziennie. Mój 7 letni syn codziennie włącza kilka piosenek i słucha w ogromnym skupieniu, nieprawdopodobne... Chciałby pójść na koncert... - dodaje kolejna użytkowniczka Instagrama. Kasia Zielonka postanowiła czule odpowiedzieć na wszystkie komentarze dotyczące pamięci o jej teściowej. - Często mam ochotę, by zapostować tu więcej zdjęć Kory, lecz jestem powściągliwa, by nie zalała mnie fala krytyki... ale 28-go, każdego miesiąca, ten dzień zawsze będzie jej, by nie zapomnieć, że była... I by pokazać, że ciągle jest obecna w sercu - napisała pod zdjęciem. kora upamiętniona (1) instagram.com/kahnazet/ ZOBACZ TAKŻE
  1. Małgorzata Rozenek zdradziła sekret swojej diety. Znamy tajemnicę jej sylwetki 
  2. Ozzy Osbourne odwołuje koncerty. „Zapalenie oskrzeli, grypa, infekcja palca” 
  3. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  4. Ujawniono jak mieszka Beata Tyszkiewicz. Wbije was w ziemie
  Źródło: Instagram Następny artykuł