Łzy same napływają do oczu. Tak wygląda grób Kory zimą, widok ściska za serce

Łzy same napływają do oczu. Tak wygląda grób Kory zimą, widok ściska za serce

Kora była artystką, która zmieniła życie wielu tysięcy fanów. Niestety przed kilkoma miesiącami wszyscy musieli pogodzić się z myślą, że gwiazda już nigdy nie zaszczyci świata kolejnymi kompozycjami. Artystka odeszła, pozostawiając po sobie zastępy rozdartych serc.

Kora była jedną z tych osób bez których sympatycy muzyki nie wyobrażali sobie polskiej sceny muzycznej. Jej charyzma i poetyckość, która przemawiała na każdym kroku, na pewno nigdy nie zostaną zapomniane. To, jak bardzo była kochana przez rzesze Polaków, widać najlepiej na miejscu jej pochówku. Widok, który można tam zastać od razu sprawia, że łzy same spływają po policzkach.

Kora spoczęła tam pół roku temu. Tak zimą wygląda jej grób

Śmierć Kory była niewyobrażalnym ciosem, chociaż wiadomo było, że jej problemy zdrowotne sięgają jeszcze lat 90-tych. Już wtedy uskarżała się na częste bóle brzucha, jednak kolejne diagnozy i podjęte terapie nie dawały większej poprawy. Przełom nadszedł dopiero w 2013 roku, kiedy rozpoznano u niej raka jajnika. Niestety zaobserwowano wówczas przerzuty do otrzewnej i było wiadomo, że walka o przeżycie będzie bardzo ciężka. Po tym, jak przeszła przez liczne operacje i podała się kilku chemioterapiom, nowotwór powrócił do niej w 2016 roku. Od tamtego czasu było już tylko gorzej. Smutna historia znalazła swój koniec dokładnie 28 lipca 2018 o godzinie 5:30, kiedy artystka zmarła w domu w Bliżowie, w otoczeniu rodziny i najbliższych przyjaciół. Dziesięć dni później pochowano ją na cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Od samego początku miejsce jej pochówku służyło fanom do oddawania czci jej pamięci. Nie brakowało tam zniczy, kwiatów, osobistych listów czy też innych form uznania dla jej głębokiej twórczości. Mijając obecnie grób Kory widać, jak bardzo była kochana. Nawet po tych kilku miesiącach i w czasie bardzo niesprzyjającej aury pogodowej, grób Kory przyozdobiony jest niczym tego pierwszego pamiętnego dnia, kiedy spoczęła w nim na zawsze. Dla wielu osób to miejsce stało się obowiązkowym punktem odwiedzin. Rodzina, przyjaciele i całe zastępy sympatyków ciągle dbają o to, żeby przy jej pomniku nie zabrakło świeżych kwiatów, maskotek i własnoręcznie wykonanych dzieł, które mają uświetnić pamięć po wielkiej artystce. fot. Facebook ZOBACZ TAKŻE
  1.  Nie uwierzycie w zarobki Szpaka. Taka FORTUNA jest niewyobrażalna
  2. Utoniecie w morzu zdziwienia. Mąż Katarzyny Skrzyneckiej... to po prostu trzeba zobaczyć
  3. Niewiarygodne. Ta informacja o wielkiej gwieździe TVN to gigantyczne zaskoczenie!
  4. Synowa Martyniuka trafiła do szpitala! Wstrząsające oświadczenie rodziny 
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News