PORAŻAJĄCE wyznanie. Kora ujawnia czemu jest chora na raka

PORAŻAJĄCE wyznanie. Kora ujawnia czemu jest chora na raka Źródło: Fot. YouTube.com

Na bardzo szczere wyznanie zdobyła się słynna piosenkarka Kora. Gwiazda opowiedziała o swojej chorobie i o tym, co według niej w życiu jest ważne.

Olga Aleksandra Sipowicz, czyli słynna Kora z zespołu Maanam udzieliła niezwykle osobistego wywiadu. Wokalistka rockowa mówiła o zdrowiu, pracy, pieniądzach i tym, co w życiu ważne.

Kora w szczerym wyznaniu

Gwiazda doszła do wniosku, że jej organizm został zrujnowany przez zbyt intensywną pracy. Teraz uważa, że czasami należy odpuścić i korzystać z uroków życia i luksusów. Jeszcze niedawno nie czuła się zbyt dobrze, najgorsze jednak już minęło, a piosenkarka nareszcie zaczęła czuć się lepiej. - No gdybym miała tak żyć, jak teraz to mogłabym żyć tak tysiąc lat - wyznała Kora w programie "Uwaga" TVN.

Życie to nie tylko praca

Wokalistka stwierdziła też, że w życiu są ważniejsze sprawy niż praca. Po czasie doszła do konkluzji, iż należy bardziej korzystać z odpoczynku i zarobionych pieniędzy. - Bardzo ciężko pracowałam. Wydaje mi się, że my za dużo pracujemy. Doprowadziłam się do takiego stanu, do wykończenia totalnego i za mało odpoczywałam, za mało korzystałam ze świata, za mało korzystałam z tych pieniędzy, które zarabiałam. Za mało luksusowo żyłam - powiedziała gwiazda polskiej sceny rozrywkowej.
Proponowane linki:
  1. Olga Jackowska ma remisję raka. Nie wróci już na scenę
  2. Piekielnie mocny wywiad umierającej Kory. PiS i opozycja równo przeorane
  3. Kora nie ma już siły. To koniec
Źródło: Se.pl, Wikipedia.pl Następny artykuł