Syn Kory wygląda, jak skóra zdjęta z mamy. Co za podobieństwo!

Syn Kory wygląda, jak skóra zdjęta z mamy. Co za podobieństwo! Źródło: screenshot/Polsat

Kora była jedną z najważniejszych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Jej przeboje miały ogromny wpływ na późniejszych wykonawców, jednak poza karierą Olga Jackowska spełniała się także jako matka. Urodziła dwóch synów, Mateusza i Szymona. Mężczyźni bardzo przypominają swoją mamę, zwłaszcza jeden z nich wygląda niemal identycznie.

Kora potrafiła oczarować słuchaczy swoim niezwykłym wokalem, ale też urodą. Wyraziste rysy doskonale podkreślały rockowy charakter piosenkarki. Artystka doskonale wiedziała, jak podkreślić swoje atuty, zwłaszcza przenikliwe spojrzenie brązowych oczu, odpowiednim makijażem.

Dzieci wokalistki Maanamu raczej nie odziedziczyły po talentu muzycznego, ale urodę na pewno. Uderzające podobieństwo jest widoczne zwłaszcza u młodszego mężczyzny.

Kora i jej syn są uderzająco podobni. Wyglądają niemal identycznie 

Kora wychowała dwóch synów, Mateusza i Szymona. Każdy z nich ma innego ojca, jednak to nie stanęło na przeszkodzie wielkiej miłości, jaka musiała łączyć rodzinę piosenkarki. Dziś mężczyźni mają ponad 40 lat, ale mimo to wciąż jest widoczne ogromne podobieństwo do matki.

Obaj bracia przypominają Olgę Jackowską, ale to głównie 43-letni Szymon Sipowicz charakteryzuje się szczególnym podobieństwem. Mężczyzna nosi włosy do ramion, w których widać już pierwsze pasma siwizny. Jego twarz wygląda niemal dokładnie, jak odpowiednik twarzy słynnej wokalistki. Szczególnie widać to w wyrazie i kształcie brązowych oczu. Kora i syn mają identyczne, przenikliwe spojrzenie. 

Podobnie jest z dolną częścią twarzy. Usta oraz broda Szymona mają ten sam charakterystyczny wyraz, co u jurorki Must be the music. Oczywiście, trzeba pamiętać, że mężczyzna nigdy nie będzie wyglądał identycznie, jak matka. Tym bardziej cechy, które łączą Szymona z wokalistką Maanamu wydają się niezwykłe.

Czym zajmują się dzieci wokalistki Maanamu? Mają zupełnie inne talenty niż mama

Po dzieciach aktorów i piosenkarzy często oczekuje się, że pójdą w ślady rodziców, podbijając świat show-biznesu. To nie zdarza się jednak bardzo często, a pociechy gwiazd zazwyczaj wybierają własne ścieżki kariery, zupełnie nie związane z zawodem rodziców.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tak samo postąpiły dzieci Olgi Jackowskiej. Szymon Sipowicz próbował swoich sił w kilku różnych zawodach. Był między innymi modelem i grafikiem komputerowym, a obecnie interesuje się skateboardingiem.

Jego brat, Mateusz, wykazuje ogromny talent artystyczny do projektowania. Poświęcił się karierze grafika komputerowego, a z jego umiejętności korzystała sama Kora, która poprosiła go o wykonanie jednej z okładek płyty Maanamu.

kora

Źródło: instagram.com/sk8front - Szymon Sipowicz

Kora

Źródło: instagram.com/sk8front - Szymon Sipowicz

Kora

Źrodło: facebook.com/Kora - Mateusz Jackowski

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Jak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków!
  2. Mąż Urszuli Dudziak popełnił samobójstwo. Był miłością jej życia!
  3. Rossmann wjechał z akcją, która poruszy wszystkich klientów. Zostało niewiele czasu
  4. Dominika odpala petardę w kierunku Wiśniewskiego. Jest silniejsza niż Żyła
  5. TVP wyrzuciło kolejnego uwielbianego prezentera. Nie uwierzycie, w jak bezczelny sposób!

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News