Ujawniono spadek Kory! Jej majątek zwala z nóg
Malwina Kossela - 1 Sierpnia 2018

Ujawniono spadek Kory! Jej majątek zwala z nóg

To, że Kora odeszła, wstrząsnęło wszystkimi. Artystka długo zmagała się z chorobą, ale jej fani wierzyli, że pokona nowotwór. Po zmarłych zawsze zostaje coś żywym. Właśnie ujawniono spadek artystki. Jej majątek zwala z nóg.

Każdy zmarły zostawia po sobie coś zrozpaczonym żywym. Kora zostawiła po sobie nie tylko wspaniałą muzykę i niezwykle mądre teksty. Przez lata życia zgromadziła całkiem pokaźny dorobek materialny. Obecny mąż zmarłej piosenkarki - Kamil Sipowicz, a także jej synowie: Szymon i Mateusz mają do podziału między siebie około... 6 mln zł! Lata pracy artystycznej zdecydowanie się opłaciły.

Kora zostawiła po sobie pokaźny majątek

W tym momencie zapewne jest dla nich za wcześnie, by w ogóle o tym myśleć, ale wkrótce będą musieli się zastanowić, jak ten majątek między siebie podzielić. Kora lubiła inwestować w nieruchomości i ziemię. Bardzo często kupowała i sprzedawała domy. W ostatnich latach swoje życie dzieliła między Warszawę a dom na jej ukochanym Roztoczu. To właśnie tam głównie artystka walczyła z chorobą. To również w tym domu piosenkarka ostatecznie odeszła otoczona rodziną i ukochanymi zwierzętami. Do majątku pozostawionego przez Korę należą więc: dom na Roztoczu, który wyceniono na 1,5 mln zł, mieszkanie na warszawskich Bielanach - warte 1,4 mln zł, a także 2 ha działek pod Olsztynem warte ok. 3 mln zł! Dużą wartość będą miały również pamiątki po gwieździe. Trzeba przyznać, że jej rodzina nie musi się przynajmniej martwić o zapewnienie sobie bytu materialnego.

PRZECZYTAJ: Koszmar syna legendarnego, polskiego muzyka. O śmierci ojca dowiedział się z radia

PRZECZYTAJ: Ostatnie życzenie Kory. Przed śmiercią poprosiła o to męża

PRZECZYTAJ: Australia ostrzega! W sierpniu wybuchnie III wojna światowa

PRZECZYTAJ: Ten zwierzak dokonał cudu! Ludziom się nie udawało

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. wikipedia.orgKora fot. facebook.com/drkrzyszofgojdzPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny Fot. YouTube/Plotek.pl Źródło: se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News